Znana ze swojego niezwykłego talentu aktorskiego oraz piękna, zaskoczyła fanów, ujawniając pewną tajemnicę ze swojego życia. Wieloletni związek z aktorem Markiem Perepeczką był pełen zwrotów akcji i decyzji, które kształtowały ich losy i wpłynęły na ich wybory życiowe.

Światło reflektorów na Agnieszce Fitkau-Perepeczko świeciło od samego początku jej kariery. Wspomnienia o pierwszych latach w świecie show-biznesu zawsze wypełnione były ambicją i pragnieniem osiągnięcia doskonałości.

Jednak w tle jej marzeń o karierze kryła się inna, równie głęboka pragnienie - pragnienie bycia matką. Właśnie to marzenie nadawało kształt wieloletniej relacji Agnieszki z Markiem Perepeczką, znanym aktorem i miłością jej życia.

Ich drogi skrzyżowały się na egzaminach do warszawskiej szkoły teatralnej. Chociaż świat show-biznesu mógłby wydawać się nieprzychylny trwałym związkom, Agnieszka i Marek znaleźli w sobie nawzajem nie tylko miłość, ale i wsparcie, którego potrzebowali. Sześć lat później stali na ślubnym kobiercu, gotowi zmierzyć się z przyszłością razem.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko zawsze była przekonana, że Marek Perepeczko jest tą jedyną osobą, którą chce mieć u swojego boku. Ich miłość była niezwykła, a Agnieszka nie szczędziła słów zachwytu, opowiadając o swoim mężu. "Zakochałam się wielką, prawdziwą, nieśmiertelną miłością" - wyznała w jednym z wywiadów.

Popularne wiadomości teraz

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

W wieku 54 lat Bóg obdarzył Agnieszkę cudem, a raczej trzema cudami. To była trójka dzieci od jej ukochanego męża, ale sąsiedzi zaczęli ją potępiać

„Dwa lata temu pojechałam na pracę i poznałam tam starszego ode mnie mężczyznę. Teraz oczekujemy dziecka, ale co powiedzą moje i jego dzieci”

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

Jednak jak to bywa w życiu, poziom szczęścia bywa niestabilny. Lata kariery aktorskiej Marka Perepeczki były pełne sukcesów, ale również momentów, gdy liczba ról zaczęła maleć. Agnieszka postanowiła podjąć inicjatywę i w 1976 roku wyjechała do Australii jako modelka Mody Polskiej, by tam rozpocząć nowy rozdział swojego życia.

Marek, choć początkowo entuzjastycznie nastawiony do wspólnego wyjazdu, zwlekał z decyzją o dołączeniu do żony. Ostatecznie przyłączył się po długim czasie, ale wówczas to już on zatęsknił za krajem i powrócił do Polski po 4 latach.

Te zmienne okoliczności życiowe odbiły się na ich związku. Agnieszka wróciła do Polski w latach 90., jednak małżonkowie już nigdy nie zamieszkali razem. Pomimo tego, pozostawali sobie wsparciem i przyjaciółmi. Była to niezwykle trudna decyzja dla obojga, którzy pragnęli stworzyć rodzinę, ale z powodu wielu zobowiązań i wyborów życiowych odłożyli to na "później".

Zawsze mieliśmy mnóstwo atrakcji. Filmy Marka, moje ekspansywne życie. Stanowiliśmy rodzaj małżeństwa studenckiego. Dom nieustannie był pełen gości, prowadziliśmy bogate życie towarzyskie. Dziecko odkładaliśmy na później, choć zdecydowanie planowaliśmy je. Mieliśmy już nawet wybrane imiona, lecz wszystko to pozostawało w sferze wyobraźni. A potem zrobiło się za późno - wyznała Fitkau-Perepeczko.

Pisaliśmy również o: Marcin Hakiel i Dominika. Koniec związku? Tancerz odpowiada na plotki

Może zainteresuje Cię to: Nieznana strona życia Pawła Królikowskiego. Nieślubny syn w centrum uwagi

Przypominamy o: Nowe wiadomości od Moniki i Roberta Janowskich kluczowa decyzja w sprawie ich związku