W świetle tych spekulacji, przyszło zaskakujące potwierdzenie z otoczenia Dominiki, które rzuca światło na tę trudną sytuację.

Marcin Hakiel, znany z udziału w popularnym programie tanecznym "Tańca z Gwiazdami", stał się postacią rozpoznawalną nie tylko wśród fanów tańca, lecz także w kręgach show-biznesu. W ostatnich latach jego związek z tajemniczą Dominiką był tematem wielu spekulacji i zainteresowania mediów.

Para zdawała się być bardzo zakochana, a ich wspólne zdjęcia na platformach społecznościowych podsycały ciekawość fanów. Jednak ostatnie wydarzenia sugerują, że coś mogło pójść nie tak.

Całe zamieszanie zaczęło się, gdy Marcin Hakiel zdecydowanie ograniczył publikowanie wspólnych zdjęć z Dominiką na swoich mediach społecznościowych. To zachowanie internautów pchnęło w wir spekulacji, że ich związek jest na skraju rozpadu.

Mimo iż sam tancerz długo milczał na ten temat, głos zabrała osoba z bliskiego otoczenia Dominiki, potwierdzając w końcu to, o czym media mówiły.

Popularne wiadomości teraz

Para nowożeńców patrzyła na siebie wzruszająco, stojąc w urzędzie stanu cywilnego. Kilka łez spłynęło po policzkach panny młodej, ale nie ze szczęścia

„Mojemu mężowi nie spodobał się mój pomysł zmiany i patrzy na młode dziewczyny: gdzie jest sprawiedliwość”

„W wieku pięćdziesięciu lat zdecydowałam się odejść od męża, ale spotkałam się z niezrozumieniem ze strony rodziny i przyjaciół: o co tyle hałasu”

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Hakiel, obecny na scenie tanecznej i medialnej od dłuższego czasu, wywołuje szerokie emocje wśród fanów, którzy śledzą jego losy zarówno zawodowe, jak i osobiste. Chociaż ostatnio cieszył się w miłości z Dominiką, plotki o ich ewentualnym rozstaniu nie omijały ich. Obserwując brak zdjęć na jego profilu z partnerką, wielu przypuszczało, że związek mógł już dobiec końca.

W tej sytuacji wiele osób czekało na oficjalne wyjaśnienie. Ciekawość niegasnąca mediów i fanów nie pozostawała niezauważona. Niedawno Marcin Hakiel po raz kolejny wzmocnił te plotki, publikując posty na swoim profilu w mediach społecznościowych, które nie wskazywały na to, że związany jest z Dominiką. Niemniej jednak, sam tancerz nie komentował tych doniesień ani nie odpowiadał na zapytania dziennikarzy.

Teraz, wreszcie, głos zabrała osoba z bliskiego otoczenia Dominiki, która potwierdziła, że para rzeczywiście podjęła decyzję o rozstaniu. Zgodnie z tym źródłem, to Dominika zdecydowała się zakończyć ich związek.

Tak, to prawda. W Krotoszynie nie było tajemnicą, że są parą, ale dziś Dominika milczy na ten temat. To ona podjęła tę decyzję, bo Dominika to bardzo odpowiedzialna i myśląca o przyszłości kobieta. Sporo już w życiu przeszła i jest bardzo ostrożna. Wielu jej znajomych pytało ją wielokrotnie, dlaczego nie przeniosła się do Warszawy, a ona odpowiadała, że ta decyzja wymaga czasu. I chce bardziej poznać Marcina. W końcu jest matką dwojga dzieci — powiedział informator Świata gwiazd.

To niełatwa decyzja zapewne nie była podjęta pochopnie. Przyjaciel Dominiki podkreślił, że kobieta przeżywa teraz trudne chwile związane z tym rozstaniem.

Jeśli doszło do rozstania, to z jej strony jest to z pewnością przemyślana decyzja, choć nie jest jej łatwo — czytamy.

Oprócz tego, z relacji tej osoby wynika, że Dominika planowała przyszłość z Marcinem Hakielem. Choć była bardzo ostrożna w ukazaniu swojego związku publicznie, jej decyzja była z pewnością dobrze przemyślana. Niezależnie od tego, co przyniesie przyszłość, tancerz i Dominika pozostaną w poprawnych stosunkach.

Była pełna optymizmu i chciała z Marcinem budować rodzinę, ale też brała pod uwagę ryzyko, że może się nie udać. Nie jest jej łatwo, ale na szczęście chroniła swoją prywatność i dzięki temu może uniknąć hejtu i niezdrowej sensacji. Na razie nie zanosi się na to, bo Marcin i Dominika zostali przyjaciółmi — zdradził rozmówca Świata gwiazd.

Szanowna Redakcjo, na Państwa portalu www pojawił się dzisiej artykuł o mojej osobie. Nie jest zgodny z prawdą. Będę wdzięczny za usunięcie materiału lub przedstawienie dowodów na opisane okoliczności. Szanujmy się, pozdrawiam Marcin Hakiel- napisał tancerz.

Pisaliśmy również o: Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Może zainteresuje Cię to: Co robi teraz była aktorka z "M jak miłość"? Zaskakujące zajęcie po zniknięciu z ekranu

Przypominamy o: Otwarte słowa Idy Nowakowskiej o macierzyństwie budzą emocje wśród fanów. "Trzeba bardzo świadomie do tego podchodzić"