W najnowszym wywiadzie gwiazda podzieliła się szczegółami swojej przeszłości, zdradzając, że nie zawsze było jej na wierzchu.

Justyna Steczkowska, obdarzona niesamowitym talentem muzycznym, stała się jedną z czołowych postaci polskiego show biznesu.

Jednak droga do sukcesu nie była łatwa, a w początkach swojej kariery piosenkarka musiała zmierzyć się z brakiem środków finansowych. Okres trudności odbił się na jej zdrowiu i ogólnym samopoczuciu.

W wywiadzie udzielonym Plotkowi, Steczkowska odważnie przyznała, że były dni, kiedy brakowało jej nawet na podstawowe potrzeby, takie jak jedzenie.

"Chodziłam często głodna, bo nie stać mnie było na jedzenie. Schudłam prawie 10 kilogramów, bo nie miałam co jeść. Był taki czas" – wyznała.

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne weści. Choroba Anny Lewandowskiej wstrząsnęła opinią publiczną

Nieustający szacunek. W jakim stanie obecnie jest miejsce spoczynku Barbary Borys-Damięckiej

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Te słowa rzucają nowe światło na życie gwiazdy, ukazując nieznane dotąd aspekty jej historii.

Historia Justyny Steczkowskiej to przykład determinacji i siły w obliczu trudności. Choć początki były trudne, artystka nie poddała się. Jej zdolności muzyczne były widoczne od samego początku, co w konsekwencji zaowocowało olbrzymim sukcesem na scenie muzycznej.

Nie tylko trudności finansowe wpłynęły na Steczkowską, ale również doprowadziły do zmian w jej zdrowiu. Choć wspomnienie tych trudnych czasów jest pewnie bolesne, to dzisiaj może służyć za inspirację dla innych osób, które przechodzą przez podobne wyzwania.

Wspominając trudności, Steczkowska zdradziła, że być może w przyszłości zobaczymy film dokumentujący jej życie.

Teraz jak o tym mówisz, to rzeczywiście sobie myślę, że ten film mógłby być trochę zabawny, trochę smutny, trochę ciekawy. Cała ta młodość i dochodzenie do tego momentu, kiedy wygrałam Opole i później też ta walka w show-biznesie… Kawał historii. Mogłoby to być ciekawe – powiedziała z uśmiechem.

Nie tylko jej muzyczny talent, ale również siła charakteru przyczyniły się do tego, że Justyna Steczkowska stała się inspiracją dla wielu osób. Jej historia przypomina, że trudności nie powinny być przeszkodą w dążeniu do celu, a determinacja i wiara we własne umiejętności mogą prowadzić do osiągnięcia sukcesu.

Dzięki wyjątkowemu talentowi i ogromnej pracy, Justyna Steczkowska osiągnęła pozycję jednej z najważniejszych postaci na polskiej scenie muzycznej. Jej historia jest dowodem na to, że za każdym wielkim sukcesem kryje się historia walki, poświęcenia i nieustępliwości. Gwiazda udowodniła, że trudności mogą być tylko etapem w drodze do spełniania marzeń.

Pisaliśmy również o: Ostra odpowiedź Macieja Kurzajewskiego na słowa Pauliny Smaszcz. "Żyj swoim życiem"

Może zainteresuje Cię to: Prawda wypływa na światło dzienne. Kelnerka obnaża kulisy "Kuchennych rewolucji" i wypowiada się o Magdzie Gessler

Przypominamy o: Strata dla świata filmu. Nie żyje wybitna aktorka, syn poinformował o jej odejściu