Jej udział w popularnym serialu "M jak miłość" oraz prowadzenie różnorodnych programów przyczyniły się do zdobycia ogromnej sympatii widzów.

Jednak ostatnio świat mediów obiegła nieoczekiwana wieść o tym, że Cichopek straciła swoje angaż w jednym z programów TVP. Ale to nie koniec rewolucji w antenie.

Katarzyna Cichopek zdobyła sobie serca widzów jako aktorka oraz prowadząca różnorodne programy w telewizji publicznej.

Jej profesjonalizm, urok osobisty i naturalny uśmiech przyczyniły się do tego, że stała się jedną z czołowych postaci w polskim mediowym krajobrazie. Jednak ostatnie wydarzenia w karierze prezenterki wywołały pewne zaniepokojenie wśród fanów.

To właśnie Katarzyna Cichopek i kilka innych znanych twarzy miały prowadzić program "You Can Dance – Nowa Generacja", który został reaktywowany w ramach telewizji publicznej. Jednak decyzja prezesa TVP, Mateusza Matyszkowicza, radykalnie odmieniła sytuację.

Popularne wiadomości teraz

Spytam się mamy, czy naprawdę lubi żyć w bałaganie, a ona mi: "Nie wtrącaj się, gdzie cię nie proszą"

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

Na swoje wesele wojownik zabrał jako świadka najlepszego przyjaciela. To, że nie jest człowiekiem, nie stanowiło problemu

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

Według informacji podanych przez wirtualnemedia.pl, program ten ma zostać zdjęty z anteny. To oznacza, że Katarzyna Cichopek straci swoją rolę w jury tego popularnego talent show.

Niestety, Cichopek nie jest jedyną osobą, która będzie musiała pożegnać się z tym programem. Wraz z nią ze swoją pracą pożegnają się również inne znane osobistości, takie jak Agustin Egurolla, Ida Nowakowska, Edyta Herbuś oraz Aleksander Sikora. To z pewnością ogromne zmiany w ich profesjonalnych karierach.

Mimo że decyzja o zdjęciu programu "You Can Dance" z anteny TVP budzi pewne kontrowersje, stacja ma już plan na nowy program rozrywkowy, który ma zająć jego miejsce na antenie TVP2.

Mateusz Matyszkowicz, prezes TVP, ogłosił, że to będzie autorski pomysł stacji, w którym będą uczestniczyć znane osobistości. Pomimo smutnych wieści o końcu jednego projektu, perspektywa nowego programu daje nadzieję na świeży start dla tych popularnych prezenterów. Co dokładnie przyniesie przyszłość, na razie pozostaje zagadką, ale widzowie na pewno czekają na to z niecierpliwością.

Pisaliśmy również o: Sąsiedzi odkrywają tajemnicę". Co myślą o Andrzeju Piasecznym i jego partnerze

Może zainteresuje Cię to: Tajemnicza relacja Cichopek i Kurzajewskiego od dwóch lat? Marcin Hakiel rzuca światło na sprawę

Przypominamy o: Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek pod krytyką za obdarowywanie Henia. Co mówią internauci