Niechętnie dzieli się detalami ze swojej sfery uczuciowej, co jedynie podsyca ciekawość jego fanów. Jednak ostatnie wydarzenia na jego mediach społecznościowych rzuciły nowe światło na jego życie osobiste, ujawniając zaskakujące szczegóły. Teraz, fani są pewni, z kim związał się aktor.

Historia uczuć Rafała Mroczka nie była pozbawiona emocji i skandali medialnych. Jego związek z Anetą Piotrowską, wyrosły na parkiecie "Tańca z gwiazdami", nie przetrwał próby czasu i dobiegł końca.

Następnie aktor związał się z Joanną Skrzyszewską, z którą ma córkę. Chociaż teraz nie są razem, Mroczek starannie ukrywał szczegóły dotyczące swojego życia uczuciowego.

Jednak w grudniu 2022 roku media zaczęły spekulować na temat nowego związku gwiazdora. Plotki mówiły o jego romansie z Magdaleną Czech, finalistką lokalnych konkursów piękności i felietonistką katolickiej redakcji TVP. Czech jest kobietą wierzącą, co jest dla niej niezwykle istotne w życiu.

Oboje – Mroczek i Czech – pozostawali cisi na temat swojego związku. Nie publikowali wspólnych zdjęć ani relacji, co dawało miejsce dla domysłów. Jednak niedawno wszystko się zmieniło, gdy dowiedziano się, że aktor i Magdalena Czech wspólnie biorą udział w pielgrzymce do Stanów Zjednoczonych.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż chciał rozwodu i podziału majątku, ale kiedy dowiedział się, że nic nas nie łączy, zmienił zdanie”

„Jesteś nikim w tym mieszkaniu, więc musisz płacić nam czynsz: powiedzieli mi rodzice"

„Po co mi jednopokojowe mieszkanie, skoro mam własną rodzinę i dzieci”

Matka Donalda była przekonana, że jej syn nie wychowuje własnego dziecka. W zeszłym tygodniu przyszła do niego zapłakana i pokazała mu kopertę

Rafał Mroczek przebywał w USA zarówno na wakacyjnym wypoczynku, jak i w pielgrzymce. Co więcej, Magdalena Czech również uczestniczy w tej religijnej podróży.

Ich wspólne fotografie z turystycznych atrakcji oraz relacje na Instagramie przyczyniły się do nagłego odkrycia, że para jest razem. Na jednej z relacji można dostrzec, jak idą obok siebie, trzymając się za ręce, co wzbudziło pewność fanów, że są parą.

Dla wielu osób obserwujących życie Rafała Mroczka, ta niespodziewana rewelacja była przyjemnym zaskoczeniem.

Choć aktor nadal stawia na prywatność, to drobne wskazówki na mediach społecznościowych skutecznie rozbudziły ich ciekawość i entuzjazm. Teraz, kiedy tajemnica ich związku została odsłonięta, nie brakuje gratulacji i życzeń szczęścia ze strony fanów.