W niedawno udzielonym wywiadzie, podzielił się szczegółami związku rodzinnych więzi. Co okazało się być niespodzianką, znana aktorka z popularnego serialu HBO, jest jego kuzynką.

Na obecną chwilę Ralph Kaminski jest jednym z najważniejszych i najlepiej ocenianych artystów w Polsce. Jego utwory regularnie zdobywają czołowe pozycje na listach przebojów, a jego koncerty przyciągają liczne rzesze fanów. Kaminski bierze także udział w cenionych festiwalach muzycznych, w tym prestiżowym projekcie "Męskie Granie".

Mimo to, prywatne życie artysty pozostaje raczej zamknięte przed światem. Jednak tym razem Ralph Kaminski postanowił odrobinę się rozwikłać i zdradził pewien szczegół ze swojej rodziny.

W wywiadzie udzielonym portalowi "Świat Gwiazd", Ralph Kaminski opowiedział o swoich rodzinnych więziach. Okazało się, że osoby wchodzące w skład jego rodziny mają ogromny talent. Wokalista zdradził, że jedną z jego kuzyniek jest Marta Malikowska, znana gwiazda serialu "Ślepnąc od świateł", emitowanego na platformie HBO.

Marta Malikowska, której aktorskie umiejętności można podziwiać między innymi w produkcjach takich jak "Skazana", jest bardzo odległą kuzynką Ralpha Kaminskiego, jak wyjawił artysta. Oprócz udziału w "Ślepnąc od świateł" oraz "Skazanej", Malikowska wystąpiła również w innych projektach, takich jak "Żmijowisko", "Chyłka" i "Ki". Warto zaznaczyć, że Marta Malikowska to nie jedyna utalentowana osoba w rodzinie Ralpha Kaminskiego.

Popularne wiadomości teraz

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Michał Wiśniewski zasmucony. Przekazał smutne wiadomości o nagłym odejściu. "Bardzo młodo odszedł"

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Papież Franciszek trafił do szpitala. Co wiadomo o jego stanie zdrowia

Rozmawiając z Kubą Wojewódzkim, Ralph Kaminski ujawnił kolejną niespodziankę – jest kuzynem Michała Szpaka. Artysta nie wyklucza, że w przyszłości będzie okazja do wspólnego występu na scenie.

"Michał jest wspaniałym artystą, jestem z niego ogromnie dumny, że robi coś swojego, bardzo autorskiego. Występ i duet z takim genialnym performerem, jakim on jest, wokalistą, artystą, to jest czysta przyjemność, więc może kiedyś" - powiedział.

Choć nie podał konkretnego terminu, to jednak pozostawia otwartą furtkę dla ewentualnej współpracy z kuzynem.

Pisaliśmy również o: Emocjonalne pożegnanie Andrzeja Precigsa przez ekipę "M jak miłość". “Spoczywaj w pokoju”

Może zainteresuje Cię to: Jolanta Kwaśniewska ujawnia wysokość swojej emerytury. Kwota budzi zainteresowanie

Przypominamy o: Małgorzata Rozenek nie kryje smutku. Wzruszające wyznanie. "Pęka mi serce"