Choć ta wiadomość wywołała wiele pozytywnych reakcji, nie obyło się także bez krytyki ze strony niektórych internautów.

Jedno z komentarzy był szczególnie złośliwy, co spowodowało, że Paulina postanowiła odwiedzić swoje konto na Facebooku i odpowiedzieć w charakterystyczny dla siebie sposób.

Paulina Smaszcz jest znana ze swojego aktywnego udziału w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie.

Regularnie komunikuje się z fanami i obserwatorami, a nawet prowadzi dyskusje w komentarzach pod swoimi postami. Ostatnio pod jednym z wpisów na Facebooku zdecydowała się na otwartą konfrontację z jednym z internautów.

Nowa posada Pauliny Smaszcz, na stanowisku dyrektora ds. marketingu, komunikacji i PR w jednej z firm badawczych, wywołała mieszane uczucia wśród internautów. Jedna z osób skomentowała to następująco:

Popularne wiadomości teraz

Nieustający szacunek. W jakim stanie obecnie jest miejsce spoczynku Barbary Borys-Damięckiej

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Paulina Smaszcz na stanowisku Dyrektorki komunikacji, marketingu i PR... Ja bym popracował nad jej PR, komunikacja i marketingiem - czytamy w komentarzach pod wpisem.

Na to Paulina Smaszcz odpowiedziała stanowczo i z humorem:

A ja nad tobą, Grzegorzu. Masz duży problem ze sobą - napisała Paulina Smaszcz.

Jej zdecydowana reakcja wywołała jeszcze większą dyskusję na temat jej nowego stanowiska i zdolności do pełnienia go. W komentarzach pojawiły się różne opinie, włącznie z gratulacjami oraz dalszymi krytykami. Przykładowe komentarze brzmiały:

Z jednej strony gratulacje, a z drugiej jakbym zszargał markę osobistą tak jak Pani Paulina to bym pewnie nie znalazł nigdzie pracy w Polsce 😉 - Firma nie odrobiła lekcji z researchu... - Pani Paulina ma odpowiednie wykształcenie, doświadczenie oraz kwalifikacje aby podjąć pracę na stanowisku kierowniczym takiej firmy.

Paulina Smaszcz, mimo że ogłosiła, że zamierza skupić się na życiu rodzinnym po zostaniu babcią, nadal aktywnie uczestniczy w życiu zawodowym i sukcesywnie rozwija swoją karierę. Czy będzie relacjonować swoje odczucia związane z nowym stanowiskiem? Pozostaje nam obserwować i czekać na jej kolejne wpisy w mediach społecznościowych.

Pisaliśmy również o: Katarzyna Cichopek postanowiła rozstać się z niektórymi ubraniami. Markowe sukienki od gwiazdy znikają jak świeże bułeczki

Może zainteresuje Cię to: Justyna Żyła rozpala internet. Zdjęcie w odważnej sukience. "Piękna, cudowna, boska"

Przypominamy o: Michał Wiśniewski uczy synka pracować? Zabrał małego Falco w nietypowe miejsce. "Daj dziecku wędkę a nie rybę"