Choć jego życie prywatne zazwyczaj pozostaje poza zasięgiem mediów, niedawno pojawiły się doniesienia na temat jego najstarszego syna, Maksymiliana, i jego nowej relacji miłosnej. Według plotek, młody Ibisz spotyka się z gwiazdą znaną z popularnego serialu.

Krzysztof Ibisz, znany głównie z pracy w Polsacie, to postać o ugruntowanej pozycji w świecie mediów. Jego szczęśliwe życie rodziny skupione jest wokół żony Joanny. Para niedawno powitała na świecie swojego drugiego syna, Borysa, co jest powodem do ogromnej radości. Mimo tego Krzysztof Ibisz nie zapomina o swoich starszych dzieciach, Vincentcie i Maksymilianie, z wcześniejszych związków.

Ostatnio szczególną uwagę mediów przykuły doniesienia o synu prezentera. Maksymilian, mający 24 lata, miałby być w związku z aktorką znaną z popularnego serialu Netflixa "Sexify". Na oficjalnym profilu Maksymiliana pojawiły się zdjęcia, na których razem z Marią Stępień spędzają czas w Paryżu, zwiedzając miasto i przechadzając się po jego urokliwych uliczkach.

Chociaż fani i internauci wyrażają swoją ciekawość i zadają pytania na temat ich związku, zarówno Maksymilian, jak i Maria nie ujawnili publicznie szczegółów dotyczących swojej relacji. Niemniej jednak wspólne zdjęcia i spędzany razem czas sugerują, że są sobie bardzo bliscy. Czy ich związek to tylko przyjaźń, czy może coś więcej?

Maria Stępień, młoda aktorka w wieku 24 lat, zdążyła już osiągnąć sukces w branży filmowej. Chociaż nie ukończyła szkoły aktorskiej, to jej rola w drugim sezonie popularnego serialu Netflixa "Sexify" przyniosła jej ogromną rozpoznawalność. Wcieliła się w postać dziennikarki i zdobyła uznanie widzów i krytyków.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„Mój syn w ogóle nie był do mnie podobny, więc zmusiłem moją żonę do wykonania testu na ojcostwo: dobrze, że to zrobiliśmy”

Maria Stępień to nie tylko aktorka - pasjonuje się również sztuką oraz tworzeniem ręcznie robionej biżuterii, którą prezentuje na swoim profilu na Instagramie.

Życie prywatne gwiazd często budzi zainteresowanie i spekulacje. Krzysztof Ibisz, jego syn Maksymilian i Maria Stępień zachowują jednak ostrożność w kwestiach prywatnych. Czas pokaże, czy zdecydują się na ujawnienie więcej szczegółów na temat swojego związku, czy też będą kontynuować swoją prywatność w sferze osobistych spraw.

Pisaliśmy również o: Katarzyna Cichopek postanowiła rozstać się z niektórymi ubraniami. Markowe sukienki od gwiazdy znikają jak świeże bułeczki

Może zainteresuje Cię to: Justyna Żyła rozpala internet. Zdjęcie w odważnej sukience. "Piękna, cudowna, boska"

Przypominamy o: Michał Wiśniewski uczy synka pracować? Zabrał małego Falco w nietypowe miejsce. "Daj dziecku wędkę a nie rybę"