Początek września to szczególny okres dla Lewandowskich, ponieważ właśnie w tym miesiącu obchodzą urodziny swojej ukochanej Anny. Para postanowiła uczcić ten dzień od samego rana, dzieląc się swoim szczęściem i miłością z fanami na mediach społecznościowych.

Robert Lewandowski był pierwszym, który pośpieszył z życzeniami swojej żonie, a jego słowa są naprawdę poruszające i pełne miłości. Podzielił się także zdjęciem, na którym czule całuje Annę. Jego życzenia brzmią:

Wszystkiego najlepszego dla mojej ukochanej żony i mamy naszych dzieci. Jesteś miłością mojego życia. Jestem szczęściarzem, że mam Ciebie u mojego boku – napisał.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych par w Polsce. Po raz pierwszy spotkali się na obozie sportowym na Mazurach w 2007 roku, a ich miłość przetrwała wiele lat.

Popularne wiadomości teraz

"Nie mogę jeść tylko 2 razy dziennie tylko dlatego, że ty tak chcesz": krzyknęła moja synowa, gdy usłyszała naszą podstawową rodzinną zasadę

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Zaręczyli się na pięknych Malediwach, a w 2013 roku zawarli związek małżeński w podwarszawskim Serocku. 10 lat później odnowili swoje przysięgi małżeńskie w malowniczej Toskanii.

Robert Lewandowski w jednym z wywiadów wspominał: "

Pamiętam, że zobaczyłem piękną blondynkę… Ania trochę się zmieniła przez te lata. Oczywiście, że na korzyść. Wydoroślała. Ja zresztą też.

Jest to niewątpliwie wyjątkowy dzień dla tej pary, w którym nie zabraknie wzruszających chwil i magicznych momentów. Anna i Robert Lewandowscy zawsze dzielili się swoją radością z fanami w mediach społecznościowych, więc jest prawdopodobne, że i tym razem podzielą się swoimi urodzinowymi celebracjami, a piękne zdjęcia z pewnością zagoszczą na Instagramie.

Pisaliśmy również o: Jak Marcin Hakiel zareagował na pytanie o Paulinę Smaszcz. Reakcja mówi wszystko

Może zainteresuje Cię to: Marcin Hakiel wbił szpile Katarzynie Cichopek. "Wkrótce do sądu trafią odpowiednie pozwy"

Przypominamy o: "Dirty Dancing" na polskim weselu. Taneczna sensacja opanowuje sieć