Oprócz swojej muzycznej kariery, Paweł to również miłośnik sportu i aktywnego trybu życia. Jednak to, czego może być najbardziej dumny, to jego rodzina. Jego córka, Maja Golec, obchodziła niedawno swoje 20. urodziny, a to okazja, by przyjrzeć się bliżej jej życiu oraz zastanowić się, czy zamierza podążać w ślady sławnego ojca.

Paweł Golec i jego żona, Katarzyna Golec, zawarli związek małżeński w 2001 roku. Od tamtego czasu stanowią prawdziwy przykład szczęśliwego małżeństwa i zgranej rodziny.

Paweł Golec opowiadał kiedyś, że zakochał się w swojej żonie od pierwszego wejrzenia, a to nie tylko ze względu na jej urodę, ale przede wszystkim za jej temperament i charakter. Ta miłość zaowocowała narodzinami dwóch córek, starszej Maji i młodszej Ani.

Przez lata Paweł Golec i jego żona stawiali na ochronę swojej prywatności. Jednak w erze mediów społecznościowych zaczęli coraz odważniej dzielić się swoimi rodinnymi chwilami. Publikują urocze zdjęcia z rodzinnych wakacji i innych wspólnych wydarzeń, które cieszą się dużą popularnością wśród ich fanów.

Jednym z ważnych momentów, kiedy to Maja Golec pojawiła się u boku swojego ojca, było jej towarzyszenie mu na gali Fryderyki w 2018 roku. Był to moment, kiedy to dziewczyna zaczęła przyciągać uwagę mediów i społeczeństwa swoją obecnością. Od tego czasu Maja zaczęła również bardziej eksponować swoje muzyczne pasje.

Popularne wiadomości teraz

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Marcin Hakiel wbił szpile Katarzynie Cichopek. "Wkrótce do sądu trafią odpowiednie pozwy"

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Papież Franciszek trafił do szpitala. Co wiadomo o jego stanie zdrowia

Okazuje się, że Maja Golec ma wielki talent muzyczny i postanowiła pójść w ślady swojego sławnego taty. Na swoim profilu na TikToku publikuje autorskie interpretacje znanych utworów, w tym tak różnych artystów jak Maanam, Britney Spears, Amy Winehouse czy Harry Styles. Jednak to jej wersja piosenki "Watermelon Sugar" zdobyła szczególną popularność wśród internautów.

Co więcej, Maja Golec nie ogranicza się jedynie do wykonywania coverów. Ma już na swoim koncie dwie autorskie kompozycje, "Ty wiesz" i "Na szczyt", które z pewnością świadczą o jej ambicjach i aspiracjach muzycznych. Wydaje się, że Maja jest gotowa na podjęcie solowej kariery muzycznej i kontynuowanie muzycznej spuścizny swojego ojca.

Podsumowując, Maja Golec, córka Pawła Golca, rozwija swój muzyczny talent i zamierza podążać za ojcem w świecie muzyki. Jej autorskie utwory i interpretacje znanych piosenek zdobywają uznanie w mediach społecznościowych, co może wróżyć jej obiecującą przyszłość w branży muzycznej. Czekamy z niecierpliwością na kolejne kroki artystycznej kariery Maja Golec i życzymy jej powodzenia.

Pisaliśmy również o: Jak Marcin Hakiel zareagował na pytanie o Paulinę Smaszcz. Reakcja mówi wszystko

Może zainteresuje Cię to: Marcin Hakiel wbił szpile Katarzynie Cichopek. "Wkrótce do sądu trafią odpowiednie pozwy"

Przypominamy o: "Dirty Dancing" na polskim weselu. Taneczna sensacja opanowuje sieć