Od tego czasu media pełne były informacji związanych z jej życiem i dziedzictwem, ale mało kto wie, że w pokoju, w którym zmarła, były obecne nie tylko jej dzieci, lecz także jej ukochane zwierzęta, psy rasy corgi.

Ceremonia pożegnania królowej była wyjątkowo uroczysta i podniosła. Kondukt z trumną z jej ciałem zatrzymywał się w różnych miejscach na trasie, aby oddać jej hołd przed ceremonią pogrzebową. Oprócz rodziny i najbliższych, w tej uroczystości wzięli udział także inni uczestnicy, a całe wydarzenie było ogromnym przeżyciem dla wielu osób.

Jednak jednymi z najważniejszych były jej ukochane psy rasy corgi, Muick i Sandy. To one były obecne w pokoju w momencie jej śmierci. Królowa Elżbieta II darzyła ogromnym uczuciem swoje czworonogi, mimo że niekiedy sprawiały jej trudności.

W przeszłości zdarzył się incydent, gdy jeden z jej ówczesnych psów ugryzł ją w rękę, co wymagało zszycia. Od tego czasu monarchini korzystała z pomocy behawiorysty, a jednym z najbardziej zasłużonych ekspertów w tej dziedzinie był Roger Mugford, który pomagał jej w odpowiedniej opiece nad jej licznymi czworonogami.

Szczególnie bliska była królowej rasa corgi, która towarzyszyła jej od dzieciństwa. Przez całe swoje życie miała ponad 30 psów tej właśnie rasy. Jej miłość do nich była wyjątkowa i niezmiennie towarzyszyła jej przez lata panowania.

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne weści. Choroba Anny Lewandowskiej wstrząsnęła opinią publiczną

Odszedł znany aktor. Smutna informacja od jego żony. "Z wielkim bólem zawiadamiam"

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Choć Królowa Elżbieta II odeszła, jej ukochane corgi pozostawiły niezatarte wspomnienia, będąc przy Niej w jej ostatnich chwilach życia. Jej miłość do zwierząt była jednym z wielu aspektów jej bogatego życia, które na zawsze pozostanie w pamięci ludzi na całym świecie.

Pisaliśmy również o: Tajemniczy związek. Czy Marcin Hakiel i Caroline Derpienski wciąż są w kontakcie

Może zainteresuje Cię to: Maryla Rodowicz otwiera się o trudnościach życia gwiazdy. "Budząc się, nie wiem, gdzie jestem"

Przypominamy o: Kuba Wojewódzki na fali sukcesu. Program zyskuje ogromną popularność