Jak się okazuje, Paulina Smaszcz wyraziła publiczne wsparcie dla projektu Hakiela, co wywołało sporo spekulacji i komentarzy.

Hakiel, który w ostatnim czasie pojawił się w mediach za sprawą swojego udziału w programie u Kuby Wojewódzkiego, postanowił skoncentrować się na swoich szkołach tańca.

Na swoim profilu na Instagramie ogłosił rozpoczęcie nowego sezonu tanecznego i zachęca kobiety do zapisywania się na indywidualne lekcje tańca.

W swoim poście Hakiel napisał:

Zatańczymy? 😉 💃🕺 Rusza NOWY SEZON TANECZNY 🪩 Zajęcia indywidualne, dla par, grupowe, dla dorosłych i dzieci 🩰😍 - napisał Marcin Hakiel.

Popularne wiadomości teraz

Piotr i Agata Rubik zamierzają zostać się na stałe poza Polską? Żona muzyka powiedziała całą prawdę

Co stało się między Kasią Cichopek a Michałem Kurzajewskim? Ogłoszono koniec

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Matka i ojciec Kamilka, którzy zgotowali dziecku piekło na ziemi, usłyszeli wyrok. Sąd nie miał dla nich litości

Co ciekawe, pod tym postem Hakiel został oznaczony przez znajomego, który zapytał Paulinę Smaszcz, czy nie chciałaby wziąć udziału w tych zajęciach tanecznych. Odpowiedź Smaszcz była pełna entuzjazmu, z dwoma dłońmi w górę oraz emotikonką ognia, sugerując, że jest bardzo zainteresowana pomysłem.

Marcin Hakiel jest właścicielem siedmiu szkół tańca "Hakiel Akademia Tańca" w Warszawie i oferuje różnorodne zajęcia dla dorosłych i dzieci. Teraz wprowadził nową inicjatywę, skierowaną głównie do kobiet, i zdaje się, że spotkała się ona z pozytywnym odzewem.

Pod postem Hakiel pojawiły się komentarze entuzjastycznie reagujące na tę nową ofertę:

- O super, gdzie można się zapisać? :) - Ojj zatańczyłabym.....marzenie 😍 - Zapisuje sie 😍 - czytamy pod postem.

Czy Paulina Smaszcz rzeczywiście weźmie udział w zajęciach tańca z Marcinem Hakiem? To pozostaje do zobaczenia. Jednak jej entuzjastyczny komentarz sugeruje, że wsparcie między byłymi małżonkami pozostaje, co może cieszyć ich fanów i sympatyków.

Pisaliśmy również o: Tajemniczy związek. Czy Marcin Hakiel i Caroline Derpienski wciąż są w kontakcie

Może zainteresuje Cię to: Maryla Rodowicz otwiera się o trudnościach życia gwiazdy. "Budząc się, nie wiem, gdzie jestem"

Przypominamy o: Kuba Wojewódzki na fali sukcesu. Program zyskuje ogromną popularność