Jak się okazuje, Paulina Smaszcz wyraziła publiczne wsparcie dla projektu Hakiela, co wywołało sporo spekulacji i komentarzy.

Hakiel, który w ostatnim czasie pojawił się w mediach za sprawą swojego udziału w programie u Kuby Wojewódzkiego, postanowił skoncentrować się na swoich szkołach tańca.

Na swoim profilu na Instagramie ogłosił rozpoczęcie nowego sezonu tanecznego i zachęca kobiety do zapisywania się na indywidualne lekcje tańca.

W swoim poście Hakiel napisał:

Zatańczymy? 😉 💃🕺 Rusza NOWY SEZON TANECZNY 🪩 Zajęcia indywidualne, dla par, grupowe, dla dorosłych i dzieci 🩰😍 - napisał Marcin Hakiel.

Popularne wiadomości teraz

"Mam teraz 59 lat. Mam dwie córki i troje wnucząt. Niedawno odwiedziła mnie moja najstarsza córka i odbyliśmy rozmowę"

"Nie ufaj Lisie, to zła osoba. Znam ją od 20 lat". To nie powstrzymuje jej przed korzystaniem z usług twojego męża

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Co ciekawe, pod tym postem Hakiel został oznaczony przez znajomego, który zapytał Paulinę Smaszcz, czy nie chciałaby wziąć udziału w tych zajęciach tanecznych. Odpowiedź Smaszcz była pełna entuzjazmu, z dwoma dłońmi w górę oraz emotikonką ognia, sugerując, że jest bardzo zainteresowana pomysłem.

Marcin Hakiel jest właścicielem siedmiu szkół tańca "Hakiel Akademia Tańca" w Warszawie i oferuje różnorodne zajęcia dla dorosłych i dzieci. Teraz wprowadził nową inicjatywę, skierowaną głównie do kobiet, i zdaje się, że spotkała się ona z pozytywnym odzewem.

Pod postem Hakiel pojawiły się komentarze entuzjastycznie reagujące na tę nową ofertę:

- O super, gdzie można się zapisać? :) - Ojj zatańczyłabym.....marzenie 😍 - Zapisuje sie 😍 - czytamy pod postem.

Czy Paulina Smaszcz rzeczywiście weźmie udział w zajęciach tańca z Marcinem Hakiem? To pozostaje do zobaczenia. Jednak jej entuzjastyczny komentarz sugeruje, że wsparcie między byłymi małżonkami pozostaje, co może cieszyć ich fanów i sympatyków.

Pisaliśmy również o: Tajemniczy związek. Czy Marcin Hakiel i Caroline Derpienski wciąż są w kontakcie

Może zainteresuje Cię to: Maryla Rodowicz otwiera się o trudnościach życia gwiazdy. "Budząc się, nie wiem, gdzie jestem"

Przypominamy o: Kuba Wojewódzki na fali sukcesu. Program zyskuje ogromną popularność