Dziennikarz i prezenter Polsatu znany jest z prowadzenia popularnych teleturniejów i programów rozrywkowych, ale jego życie prywatne także jest źródłem ogromnej radości.

Prezenter z Joanną Kudzbalską tworzy harmonijną rodzinę. Oni wychowują synka, który urodził się 18 września 2022 roku. Borys już niebawem będzie świętować swój pierwszy roczek, ale przed tym ważnym dniem miał okazję doświadczyć czegoś wyjątkowego.

Krzysztof Ibisz od czasu do czasu dzieli się swoim życiem rodzinnym w mediach społecznościowych, prezentując zdjęcia swojego synka. Tym razem postanowił podzielić się z fanami niecodziennym wydarzeniem z życia swojego najmłodszego dziecka - pierwszym strzyżeniem.

Na Instagramie prezentera pojawił się post, w którym można zobaczyć małego Borysa podczas pierwszej wizyty u fryzjera. Krzysztof Ibisz napisał: "Wielka chwila dla całej rodziny. Pierwsze strzyżenie Boryska. Ale emocje. W końcu urodziny już tuż tuż. Dobrego dnia."

Widok młodego chłopca podczas strzyżenia jest nie tylko wzruszający, ale także dowodem na odwagę i dzielność malucha. Obok niego czuwali dumni rodzice, których serca pękały z dumy. Fanowie Krzysztofa Ibisza nie zostawili go obojętnym i zasypali go ciepłymi komentarzami.

Popularne wiadomości teraz

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

Komentarze pod postem były pełne pozytywnych słów i gratulacji dla małego Borysa oraz jego rodziców. Czytamy tam m.in.:

Super!! Dzielny chłopak. Włoski teraz będą rosły jak szalone; - Siedzi w bryce i go strzyżą, ten to ma życie; - Słodziak - czytamy w komentarzach.

Rodzina Krzysztofa Ibisza wydaje się cieszyć szczęśliwym i pełnym miłości życiem, a każdy taki szczególny moment, jak pierwsze strzyżenie syna, staje się ważnym wydarzeniem, które dzieli się z bliskimi i fanami. Borys ma pewnie przed sobą jeszcze wiele takich chwil, które z pewnością zostaną uwiecznione na fotografii i podzielone z publicznością przez dumnych rodziców.

Pisaliśmy również o: Modelka Anna Markowska ujawnia szczegóły swego związku z Kubą Wojewódzkim. "Tego już nie powiem"

Może zainteresuje Cię to: Kamil Stoch i jego żona wzruszają internautów. Fala życzeń na Instagramie

Przypominamy o: Bez obrączek na palcach. Robert i Anna Lewandowscy budzą zainteresowanie fanów