Dziennikarz i prezenter Polsatu znany jest z prowadzenia popularnych teleturniejów i programów rozrywkowych, ale jego życie prywatne także jest źródłem ogromnej radości.

Prezenter z Joanną Kudzbalską tworzy harmonijną rodzinę. Oni wychowują synka, który urodził się 18 września 2022 roku. Borys już niebawem będzie świętować swój pierwszy roczek, ale przed tym ważnym dniem miał okazję doświadczyć czegoś wyjątkowego.

Krzysztof Ibisz od czasu do czasu dzieli się swoim życiem rodzinnym w mediach społecznościowych, prezentując zdjęcia swojego synka. Tym razem postanowił podzielić się z fanami niecodziennym wydarzeniem z życia swojego najmłodszego dziecka - pierwszym strzyżeniem.

Na Instagramie prezentera pojawił się post, w którym można zobaczyć małego Borysa podczas pierwszej wizyty u fryzjera. Krzysztof Ibisz napisał: "Wielka chwila dla całej rodziny. Pierwsze strzyżenie Boryska. Ale emocje. W końcu urodziny już tuż tuż. Dobrego dnia."

Widok młodego chłopca podczas strzyżenia jest nie tylko wzruszający, ale także dowodem na odwagę i dzielność malucha. Obok niego czuwali dumni rodzice, których serca pękały z dumy. Fanowie Krzysztofa Ibisza nie zostawili go obojętnym i zasypali go ciepłymi komentarzami.

Popularne wiadomości teraz

Allan Krupa przechodzi na islam? Syn Edyty Górniak o zmianie wyznania

Wysokość emerytury Marii Winiarskiej zaskoczy każdego, kto dowie się, ile ona wynosi. "Przez pół wieku ciężko pracowałam"

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Małgorzata Rozenek-Majdan w żałobie. Smutne wieści o bliskim członku rodziny

Komentarze pod postem były pełne pozytywnych słów i gratulacji dla małego Borysa oraz jego rodziców. Czytamy tam m.in.:

Super!! Dzielny chłopak. Włoski teraz będą rosły jak szalone; - Siedzi w bryce i go strzyżą, ten to ma życie; - Słodziak - czytamy w komentarzach.

Rodzina Krzysztofa Ibisza wydaje się cieszyć szczęśliwym i pełnym miłości życiem, a każdy taki szczególny moment, jak pierwsze strzyżenie syna, staje się ważnym wydarzeniem, które dzieli się z bliskimi i fanami. Borys ma pewnie przed sobą jeszcze wiele takich chwil, które z pewnością zostaną uwiecznione na fotografii i podzielone z publicznością przez dumnych rodziców.

Pisaliśmy również o: Modelka Anna Markowska ujawnia szczegóły swego związku z Kubą Wojewódzkim. "Tego już nie powiem"

Może zainteresuje Cię to: Kamil Stoch i jego żona wzruszają internautów. Fala życzeń na Instagramie

Przypominamy o: Bez obrączek na palcach. Robert i Anna Lewandowscy budzą zainteresowanie fanów