Po dziesięciu latach przerwy od prowadzenia programu "Nasz nowy dom," legenda polskiej telewizji zaskoczyła wszystkich oficjalnym ogłoszeniem swojego nowego projektu. W mediach społecznościowych pojawiły się szczegóły tego ekscytującego powrotu do telewizji.

Decyzja Katarzyny Dowbor o opuszczeniu programu "Nasz nowy dom" po tak długim czasie pracy jako gospodyni spotkała się z wielkim zdziwieniem i smutkiem ze strony jej wiernych widzów.

Niektórzy obawiali się, że prezenterka zdecyduje się na zasłużoną emeryturę i nie będą mieli już okazji oglądać jej na ekranie. Jednak okazało się, że mieliśmy się mylić.

Już wcześniej Katarzyna Dowbor dawała sygnały, że może wrócić przed kamery. Wiele plotek narodziło się wokół jej osoby, częściowo spowodowanych jej podróżami do Brukseli, które aktywnie relacjonowała na Instagramie. Teraz możemy być pewni, że te wyjazdy nie były związane z jej nowym projektem telewizyjnym.

Tak więc, na którą stację telewizyjną udało się "upolować" tę cenioną i popularną prezenterkę? Okazuje się, że Katarzyna Dowbor zawarła umowę z kanałem Canal+Domo, gdzie będzie prowadzić swój autorski program lifestyle'owy, skupiający się na tematach związanych z remontami i aranżacją wnętrz domów. To z pewnością świetna wiadomość dla wszystkich miłośników tego gatunku programów.

Popularne wiadomości teraz

"Mam teraz 59 lat. Mam dwie córki i troje wnucząt. Niedawno odwiedziła mnie moja najstarsza córka i odbyliśmy rozmowę"

"Widzę jakieś papiery w koszu. Serce podpowiadało mi, że mój mąż nie jest w podróży służbowej. Podwinęłam rękawy i sięgnęłam do wiadra"

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Co ciekawe, w pierwszym odcinku nowego programu Katarzyna Dowbor postanowiła poddać aranżacji swoją własną posiadłość. To obiecujący początek, który z pewnością przyciągnie uwagę widzów.

Na swoim koncie na Instagramie prezenterka podzieliła się tą radosną nowiną ze swoimi obserwatorami. Napisała:

[quote author=""]Kochani, bardzo troszczycie się o mnie i często pytacie, co teraz będę robić... Mam dla Was znakomitą wiadomość. [...] Będę robiła to, co kocham i co zawsze lubiłam robić. Wracam do telewizji!

To ogłoszenie wywołało entuzjazm wśród obserwujących jej konto internautów. Fani Katarzyny Dowbor docenili jej decyzję i wyrazili swoje wsparcie w komentarzach.

"Super sprawa realizować się w tym, co się lubi. Czekam niecierpliwie na pierwszy odcinek", "Tak, tak, tak Pani Kasiu! Dopóki mamy marzenia i dopóki działamy, jesteśmy młodzi. Brawo", "Cieszymy się, że będzie Pani ponownie gościła w naszych domach" - czytamy w sekcji komentarzy.

Inny komentujący podkreślił, że to ważne robić to, co się kocha, i wyraził swoje uznanie: "Tak, tak, tak Pani Kasiu! Dopóki mamy marzenia i dopóki działamy, jesteśmy młodzi. Brawo."

Kolejny fan wyraził radość z powrotu Katarzyny Dowbor na mały ekran: "Cieszymy się, że będzie Pani ponownie gościła w naszych domach."

Tak więc, powrót Katarzyny Dowbor do telewizji cieszy się ogromnym zainteresowaniem i wsparciem ze strony jej oddanych fanów. Już nie możemy doczekać się pierwszego odcinka jej nowego programu na kanale Canal+Domo i ciekawych porad związanych z remontami i wystrojem wnętrz, które z pewnością nas zainspirują.

Pisaliśmy również o: Marcin Hakiel prezentuje nową partnerkę. Nieznane kulisy ich związku

Może zainteresuje Cię to: Sądowy wyrok dla Zenona M.. Co to oznacza dla świata disco polo

Przypominamy o: Córka Lewandowskich przyłapała rodziców na gorącym uczynku. Zdjęcie wszystko wyjaśnia