Ich jedyny syn, Patryk, zginął w strasznym wypadku samochodowym, który pozostawił ich w głębokim żałobie i cierpieniu. Od tamtego tragicznego dnia Sylwia Peretti wycofała się z życia publicznego i zamilkła na mediach społecznościowych.

Jednak to jej mąż, Łukasz Porzuczek, postanowił teraz podzielić się nieco kuliszami swojej pracy zawodowej na Instagramie.

To niezaprzeczalnie jedna z najgorszych tragedii, jakie mogą dotknąć rodziców - utrata własnego dziecka. Wypadki samochodowe, takie jak ten, który miał miejsce w lipcu, pozostawiają rodzinę w rozpaczy i cierpieniu.

Wtedy, w dramatycznym zdarzeniu, ich syn Patryk, wraz z trójką innym przyjaciół, stracił życie. Wszystko to spowodowane było prowadzeniem samochodu pod wpływem alkoholu i tragicznym wypadkiem w Krakowie, w okolicach mostu Dębnickiego.

Te wydarzenia wstrząsnęły opinią publiczną i wywołały wiele komentarzy w mediach społecznościowych. Jednak Sylwia Peretti i jej mąż Łukasz Porzuczek postanowili zachować prywatność i nie udzielać się publicznie po tej tragedii. Sylwia wycofała się z show-biznesu, a Łukasz nie publikował żadnych wpisów na Instagramie.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

Dziennikarze dostali jedynie krótki komunikat od menadżera Sylwii, informujący, że stan psychiczny celebrytki jest bardzo ciężki. To naturalna reakcja na tak straszne wydarzenia, i wszyscy zrozumieli, że potrzebuje ona teraz wsparcia i czasu, by poradzić sobie z traumą.

Jednak ostatnio Łukasz Porzuczek zdecydował się na powrót do mediów społecznościowych, co zaskoczyło wielu obserwatorów. Na swoim Instagramie, na którym obserwuje go 46 tysięcy osób, podzielił się materiałami ukazującymi kulisy swojej pracy zawodowej. Łukasz jest prezesem Grupy Geofusion, zajmującej się badaniami gruntu i innymi usługami związanymi z geologią.

Warto zaznaczyć, że mężczyzna nie zabrał jeszcze głosu publicznie w sprawie tragedii, która ich dotknęła. Jednak wcześniej Sylwia Peretti wielokrotnie podkreślała, że zawsze może liczyć na wsparcie i pomoc swojego męża w trudnych chwilach. Jest to zapewne również teraz prawdą, a Łukasz Porzuczek wspiera swoją żonę w tym trudnym okresie.

Rodzina Sylwii Peretti jest teraz w procesie żałoby i próbuje poradzić sobie z niewyobrażalnym bólem utraty ukochanego syna. Jako bliscy przyjaciele i fani Sylwii, pozostajmy z nimi w myślach i życzeniach wsparcia w tym trudnym czasie.

Pisaliśmy również o: Marcin Hakiel prezentuje nową partnerkę. Nieznane kulisy ich związku

Może zainteresuje Cię to: Sądowy wyrok dla Zenona M.. Co to oznacza dla świata disco polo

Przypominamy o: Córka Lewandowskich przyłapała rodziców na gorącym uczynku. Zdjęcie wszystko wyjaśnia