Jednak ostatnio Joanna nie kryje swojego oburzenia wobec męża i rozważa zemstę.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, znani z dowcipnych filmików publikowanych w mediach społecznościowych, często pokazywali, że mają ogromny dystans do siebie.

W przeszłości zdarzało się, że wrzucali do sieci zdjęcia, które ośmieszały partnera. Czy teraz powracają do tego zwyczaju?

Aktorka ostatnio opublikowała na Instagramie zdjęcie Macieja, na którym jest ubrany w obcisłe, skórzane spodnie, top odsłaniający brzuch, ogromny naszyjnik i... czepkę na głowie, która ma imitować łysinę!

Słodka zemsta. Co wymyślić „w prezencie” mężowi, jak już powróci z wojaży?!! Maciej Dowbor wyjechał na CAŁY weekend na turniej tenisowy. Ja nie dość, że cały tydzień próby, spektakle wraz z weekendem w teatrze, to jeszcze ogarniam MU dzieci - napisała aktorka.

Popularne wiadomości teraz

Piotr i Agata Rubik zamierzają zostać się na stałe poza Polską? Żona muzyka powiedziała całą prawdę

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Agnieszka Chylińska ogłasza zakończenie niespodziewanego małżeństwa. Mąż ujawnia przyczyny

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

W swoim wpisie Joanna zdradziła, że jest to pierwszy krok w planowanej zemście na Maćku. Ale co takiego przeskrobał jej mąż? Okazuje się, że zostawił ją zupełnie samą przez cały weekend, gdy on sam wyjechał na turniej tenisowy.

Aktorka podzieliła się swoją zemstą z fanami i poprosiła o pomysły na dalsze kroki. W swoim wpisie podziękowała również Katarzynie Zielińskiej za przysłane zdjęcie, które posłużyło jako inspiracja dla jej planów zemsty.

Jakieś pomysły?!! Im bardziej złośliwe tym lepsze. Cała normalnie się gotuję. Dziękuję Katarzyna Zielińska za fotkę i inspirację! W punkt na mój dzisiejszy nastrój - dodała.

Joanna Koroniewska nie kryje swojego oburzenia, ale czy uda jej się przeprowadzić udaną zemstę na Maćku Dowborze? Obyśmy wkrótce dowiedzieli się więcej!

Pisaliśmy również o: Katarzyna Dowbor otwarcie o swoim zwolnieniu z programu "Nasz nowy dom" i relacjach z Miszczakiem. "Każde zwolnienia są bolesne"

Może zainteresuje Cię to: Co słychać u Alutki z kultowej "Rodziny Zastępczej"? Joanna Trzepiecińska robi furorę swoim wyglądem

Przypominamy o: Agnieszka Chylińska i jej menadżerka. Odkrywamy prawdę o ich relacji. "Dmuchnęła w moje skrzydła"