Jednak mało kto wie, że przed swoim trwałym związkiem z Wróblewskim, aktorka miała tajemniczy romans z innym znanym aktorem, Marcinem Dorocińskim. To uczucie starali się utrzymać z dala od oczu mediów, ale dziś możemy przyjrzeć się historii tej niezwykłej miłości.

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski świętują już 15 lat po ślubie. Aktorka podzieliła się tą radosną wiadomością na swoim Instagramie, gdzie opublikowała zdjęcie z mężem, określając ich małżeństwo jako "strzeżenie dobra w drugim człowieku". Jednak przed tym małżeństwem i macierzyństwem aktorka przeżywała inny rozdział swojego życia uczuciowego, który przyniósł jej romans z Marcinem Dorocińskim.

Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński poznali się w czasie studiów aktorskich i przez wiele lat byli przyjaciółmi. Jednak ich relacja nabrała zupełnie innego wymiaru w 1997 roku, kiedy oboje pracowali razem nad sztuką teatralną "Poskromienie złośnicy". To właśnie wtedy, podczas prób do tej sztuki, zakochali się w sobie. Chociaż początkowo byli raczej partnerami scenicznymi niż parą w życiu prywatnym, ich uczucie z czasem stawało się coraz silniejsze.

Gazety i media zaczęły spekulować na temat ich związku, ale oboje aktorzy starali się utrzymać tę miłość z dala od oczu mediów. Mimo że wydawali się być "parą idealną", ich drogi zaczęły się rozjeżdżać. Według doniesień prasowych, Marcin Dorociński pragnął założyć rodzinę, podczas gdy Małgorzata Kożuchowska skupiała się na swojej karierze aktorskiej.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż zostawił mnie dla młodej dziewczyny, mówiąc następujące słowa". "Przy niej czuję się jak mężczyzna, głowa rodziny"

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

W jednym z wywiadów Kożuchowska wspominała, że jej intensywna praca w świecie aktorstwa oddalała ją od życia rodzinnego. Aktorka przyznaje, że zawód aktora nie sprzyja prowadzeniu stabilnego życia rodzinnego i planowaniu rodziny. Ostatecznie para zdecydowała się zakończyć swój romans, a obaj aktorzy poszli własnymi ścieżkami.

Dziś zarówno Małgorzata Kożuchowska, jak i Marcin Dorociński znaleźli swoje szczęście w innych związkach. Kożuchowska jest żoną Bartłomieja Wróblewskiego i matką ich syna Jana Franciszka, natomiast Dorociński jest ojcem swoich dzieci i cieszy się własnym życiem rodzinnym. Choć ich miłość nie przetrwała próby czasu, pozostają zapadająca w pamięć historią miłosną dwóch znakomitych aktorów.