Na Instagramie opublikował swoje zdjęcie sprzed 20 lat, na którym widnieje jako student Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych. Jednak to nie tylko wspomnienia z przeszłością były przedmiotem jego wpisu, ale także ogłoszenie nowych kroków w jego karierze zawodowej.

Koniec Związku z TVN

Filip Chajzer zasłynął jako prowadzący programy rozrywkowe i kulinarno-gastronomiczne w TVN. Jego odejście ze stacji było zaskoczeniem dla wielu fanów, jednak sam dziennikarz wyjaśnił, że przyczyną były różnice związane z umową i jego działalnością poza telewizją.

Nieoczekiwanie dla swoich fanów, Filip Chajzer nie zwolnił tempa i nie zamierzał rezygnować z pracy w mediach. Opublikowane zdjęcie z okresu studenckiego było swoistym powrotem do korzeni i okazją do podzielenia się wspomnieniami.

Nowe Wyzwanie: Gastronomia

Popularne wiadomości teraz

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

„Przez dziesięć lat czekałam na powrót męża, nie chciałam uwierzyć, że nas zostawił. Ale wkrótce dowiedziałam się, że Andrzej znalazł bogatą kobietę”

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Co jednak bardziej zaskoczyło fanów, to plany Filipa Chajzera związane z branżą gastronomiczną. W programie "Dzień dobry wieczór" opowiedział on o swoim nowym przedsięwzięciu. Zamierza otworzyć dwie sieci restauracji o odmiennych koncepcjach.

Pierwsza z nich będzie specjalizować się w śniadaniach, zapewne starając się dostarczyć klientom zdrowych i pysznych posiłków na początek dnia. Druga sieć będzie skupiona na street foodzie, z naciskiem na kreatywność i nowoczesne podejście do tradycyjnych potraw.

Filip Chajzer podkreślił, że jego celem jest odkreślenie negatywnego skojarzenia, jakie może mieć kebab, i przekształcenie go w coś wyjątkowego i artystycznego.

Powrót do Studiów

Największym zaskoczeniem jest jednak decyzja Filipa Chajzera o powrocie na uczelnię. Mimo że 20 lat temu nie ukończył studiów na Uniwersytecie Warszawskim, teraz zamierza podjąć nowy kierunek. Aktualnie dziennikarz wyraża swoje zainteresowanie psychologią i planuje studiować na tym właśnie kierunku.

Dla Chajzera to swoisty powrót do korzeni i szansa na spełnienie osobistych ambicji. W swoim wpisie na Instagramie zaprosił również innych chętnych na swoją uczelnianą przygodę, obiecując, że na zajęciach opanuje swoje ADHD, aby nie przeszkadzać innym studentom w zdobywaniu wiedzy.

Mimo zakończenia współpracy z TVN, Filip Chajzer wydaje się pełen energii i gotów na nowe wyzwania w mediach oraz w branży gastronomicznej. Jego decyzja o powrocie na uczelnię pokazuje, że nigdy nie jest za późno na naukę i rozwijanie swoich pasji. Będziemy z niecierpliwością śledzić kolejne kroki tego utalentowanego prezentera i kucharza.