Na Instagramie opublikował swoje zdjęcie sprzed 20 lat, na którym widnieje jako student Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych. Jednak to nie tylko wspomnienia z przeszłością były przedmiotem jego wpisu, ale także ogłoszenie nowych kroków w jego karierze zawodowej.

Koniec Związku z TVN

Filip Chajzer zasłynął jako prowadzący programy rozrywkowe i kulinarno-gastronomiczne w TVN. Jego odejście ze stacji było zaskoczeniem dla wielu fanów, jednak sam dziennikarz wyjaśnił, że przyczyną były różnice związane z umową i jego działalnością poza telewizją.

Nieoczekiwanie dla swoich fanów, Filip Chajzer nie zwolnił tempa i nie zamierzał rezygnować z pracy w mediach. Opublikowane zdjęcie z okresu studenckiego było swoistym powrotem do korzeni i okazją do podzielenia się wspomnieniami.

Nowe Wyzwanie: Gastronomia

Popularne wiadomości teraz

Polska pogrążona w żałobie. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość" i "Ojca Mateusza"

Historia z życia wzięta. Moja narzeczona zostawiła mnie w dniu ślubu. 30 lat później spotkałem ją przypadkiem

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Moja siostrzenica szantażuje mnie i oskarża mojego syna przed moją teściową. Reakcja teściowej na to wszystko mnie zdumiała

Co jednak bardziej zaskoczyło fanów, to plany Filipa Chajzera związane z branżą gastronomiczną. W programie "Dzień dobry wieczór" opowiedział on o swoim nowym przedsięwzięciu. Zamierza otworzyć dwie sieci restauracji o odmiennych koncepcjach.

Pierwsza z nich będzie specjalizować się w śniadaniach, zapewne starając się dostarczyć klientom zdrowych i pysznych posiłków na początek dnia. Druga sieć będzie skupiona na street foodzie, z naciskiem na kreatywność i nowoczesne podejście do tradycyjnych potraw.

Filip Chajzer podkreślił, że jego celem jest odkreślenie negatywnego skojarzenia, jakie może mieć kebab, i przekształcenie go w coś wyjątkowego i artystycznego.

Powrót do Studiów

Największym zaskoczeniem jest jednak decyzja Filipa Chajzera o powrocie na uczelnię. Mimo że 20 lat temu nie ukończył studiów na Uniwersytecie Warszawskim, teraz zamierza podjąć nowy kierunek. Aktualnie dziennikarz wyraża swoje zainteresowanie psychologią i planuje studiować na tym właśnie kierunku.

Dla Chajzera to swoisty powrót do korzeni i szansa na spełnienie osobistych ambicji. W swoim wpisie na Instagramie zaprosił również innych chętnych na swoją uczelnianą przygodę, obiecując, że na zajęciach opanuje swoje ADHD, aby nie przeszkadzać innym studentom w zdobywaniu wiedzy.

Mimo zakończenia współpracy z TVN, Filip Chajzer wydaje się pełen energii i gotów na nowe wyzwania w mediach oraz w branży gastronomicznej. Jego decyzja o powrocie na uczelnię pokazuje, że nigdy nie jest za późno na naukę i rozwijanie swoich pasji. Będziemy z niecierpliwością śledzić kolejne kroki tego utalentowanego prezentera i kucharza.