Były mąż Katarzyny Cichopek opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pojawia się w towarzystwie dwóch pięknych kobiet. Jednak jedna z tych dam przykuła szczególną uwagę publiczności. Kim jest tajemnicza nowa partnerka Marcina Hakiela?

Marcin Hakiel zyskał ogromną popularność w Polsce jako utalentowany tancerz i uczestnik programów telewizyjnych. Jego związek z Katarzyną Cichopek był obserwowany przez wiele osób, a ich rozwód wzbudził wiele kontrowersji. Od tamtego czasu życie osobiste Hakiela stało się przedmiotem zainteresowania mediów i fanów.

Po rozwodzie z Cichopek, Marcin Hakiel był związany z Dominiką z Wielkopolski, ale ta relacja szybko dobiegła końca z powodu różnic w oczekiwaniach dotyczących zaangażowania w związek.

Ostatnio tancerz zaskoczył fanów publikując na swoim Instagramie zdjęcie, na którym wręcza piękny bukiet kwiatów tajemniczej kobiecie. Nie minęło wiele czasu, zanim media plotkarskie podchwyciły te doniesienia i zaczęły spekulować na temat tożsamości nowej partnerki Hakiela.

Przez ostatni rok zrobiłam wszystko, co w mojej mocy, by chronić prywatność. Jestem wdzięczna dziennikarzom za uszanowanie mojego stanowiska i staram się rozumieć ich pracę. W związku z tym postanowiłam uciąć wszelkie spekulacje i wyjątkowo zabrać głos – tłumaczy i dodaje: Na początku lipca zakończył się mój związek. Z całego serca podziękowałam drugiej stronie za dobry czas, który przeżyliśmy razem i życzyłam powodzenia. Od tego momentu nie utrzymujemy kontaktu – wyjawiła w rozmowie z ShowNews. 

Popularne wiadomości teraz

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

Nowa partnerka tancerza jest znana jako Dominika, a jest ona aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się swoim luksusowym stylem życia. Choć początkowo wydawało się, że Hakiel znalazł szczęście u jej boku, ostatnie doniesienia sugerują, że ich związek może być bardziej skomplikowany, niż mogłoby się wydawać.

W ostatnim zdjęciu opublikowanym przez Marcin Hakiel na InstaStories, pojawił się w towarzystwie dwóch pięknych kobiet i jednego mężczyzny. Jedną z pań była influencerka Oliwia Sadowska, a drugą tajemnicza Dominika. Nowa partnerka tancerza robi wrażenie swoją urodą i wydaje się być znaczącym elementem jego życia.

Jednak wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. Czy Marcin Hakiel faktycznie rozpoczął nowy związek? Czy jego relacja z Dominiką rozwija się pomyślnie? Czas pokaże, czy ten tancerz zdecyduje się podzielić szczegółami swojego życia osobistego z fanami. Jego życie prywatne pozostaje tajemnicą, którą sam wybiera chronić przed światem.

Pisaliśmy również o: Sylwia Peretti wypowiada się po tragicznym odejściu syna. "To już nie jest życie"

Może zainteresuje Cię to: Ważny komunikat od Andrzeja Piasecznego do jego wiernych fanów. Co ma do powiedzenia

Przypominamy o: Katarzyna Dowbor dzieli się nagraniem z mamą. 90-latka zdobywa uznania fanów