Były mąż Katarzyny Cichopek opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pojawia się w towarzystwie dwóch pięknych kobiet. Jednak jedna z tych dam przykuła szczególną uwagę publiczności. Kim jest tajemnicza nowa partnerka Marcina Hakiela?

Marcin Hakiel zyskał ogromną popularność w Polsce jako utalentowany tancerz i uczestnik programów telewizyjnych. Jego związek z Katarzyną Cichopek był obserwowany przez wiele osób, a ich rozwód wzbudził wiele kontrowersji. Od tamtego czasu życie osobiste Hakiela stało się przedmiotem zainteresowania mediów i fanów.

Po rozwodzie z Cichopek, Marcin Hakiel był związany z Dominiką z Wielkopolski, ale ta relacja szybko dobiegła końca z powodu różnic w oczekiwaniach dotyczących zaangażowania w związek.

Ostatnio tancerz zaskoczył fanów publikując na swoim Instagramie zdjęcie, na którym wręcza piękny bukiet kwiatów tajemniczej kobiecie. Nie minęło wiele czasu, zanim media plotkarskie podchwyciły te doniesienia i zaczęły spekulować na temat tożsamości nowej partnerki Hakiela.

Przez ostatni rok zrobiłam wszystko, co w mojej mocy, by chronić prywatność. Jestem wdzięczna dziennikarzom za uszanowanie mojego stanowiska i staram się rozumieć ich pracę. W związku z tym postanowiłam uciąć wszelkie spekulacje i wyjątkowo zabrać głos – tłumaczy i dodaje: Na początku lipca zakończył się mój związek. Z całego serca podziękowałam drugiej stronie za dobry czas, który przeżyliśmy razem i życzyłam powodzenia. Od tego momentu nie utrzymujemy kontaktu – wyjawiła w rozmowie z ShowNews. 

Popularne wiadomości teraz

Nieznane fakty. Jak Gabriel Seweryn wprowadził zamieszanie do relacji z matką przed odejsciem

Polska pogrążona w żałobie. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość" i "Ojca Mateusza"

Historia z życia wzięta. Moja narzeczona zostawiła mnie w dniu ślubu. 30 lat później spotkałem ją przypadkiem

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Nowa partnerka tancerza jest znana jako Dominika, a jest ona aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się swoim luksusowym stylem życia. Choć początkowo wydawało się, że Hakiel znalazł szczęście u jej boku, ostatnie doniesienia sugerują, że ich związek może być bardziej skomplikowany, niż mogłoby się wydawać.

W ostatnim zdjęciu opublikowanym przez Marcin Hakiel na InstaStories, pojawił się w towarzystwie dwóch pięknych kobiet i jednego mężczyzny. Jedną z pań była influencerka Oliwia Sadowska, a drugą tajemnicza Dominika. Nowa partnerka tancerza robi wrażenie swoją urodą i wydaje się być znaczącym elementem jego życia.

Jednak wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. Czy Marcin Hakiel faktycznie rozpoczął nowy związek? Czy jego relacja z Dominiką rozwija się pomyślnie? Czas pokaże, czy ten tancerz zdecyduje się podzielić szczegółami swojego życia osobistego z fanami. Jego życie prywatne pozostaje tajemnicą, którą sam wybiera chronić przed światem.

Pisaliśmy również o: Sylwia Peretti wypowiada się po tragicznym odejściu syna. "To już nie jest życie"

Może zainteresuje Cię to: Ważny komunikat od Andrzeja Piasecznego do jego wiernych fanów. Co ma do powiedzenia

Przypominamy o: Katarzyna Dowbor dzieli się nagraniem z mamą. 90-latka zdobywa uznania fanów