W ostatnim czasie, choć aktor coraz częściej pojawia się w zagranicznych produkcjach, niż w polskim kinie, to jednak jego udział w hicie Polsatu zaskakuje i cieszy fanów.

Olbrychski to legenda polskiego kina, która zadebiutowała u Janusza Nasfetera w filmie "Ranny w lesie" i od tego momentu zdobywała serca widzów swoją niezwykłą grą aktorską. Jego rola w "Popiołach" Andrzeja Wajdy z 1965 roku przyniosła mu rozgłos i uznanie krytyków.

Następnie pojawił się w wielu innych znakomitych produkcjach, takich jak "Wszystko na sprzedaż", "Wesele", "Ziemia obiecana", "Panny z wilka" czy "Pan Tadeusz".

Olbrychski to nie tylko aktor, który podbijał serca polskich widzów, ale również zdobywał uznanie na arenie międzynarodowej. Grał u tak znakomitych reżyserów jak Volker Schlöndorff, Claude Lelouch czy Nikita Mikhalkov. W filmie "Salt" wystąpił u boku Angeliny Jolie, a na ekranie partnerował Sophie Marceau, Jeanowi Reno, Danielowi Day-Lewisowi czy Juliette Binoche.

Dla fanów Daniela Olbrychskiego, którzy tęsknili za jego talentem, mamy doskonałe wieści. Aktor dołączył do obsady popularnego serialu Polsatu "Teściowie", który okazał się hitem jesiennej ramówki. Serial opowiada o rodzinnych relacjach skoncentrowanych wokół związku dwóch młodych ludzi, Andżeliki Nagórskiej (Julia Wieniawa) i Lucjana Ledwonia (Ignacy Liss), oraz ich rodziców, którzy pochodzą z dwóch różnych światów.

Popularne wiadomości teraz

"Mam teraz 59 lat. Mam dwie córki i troje wnucząt. Niedawno odwiedziła mnie moja najstarsza córka i odbyliśmy rozmowę"

"Widzę jakieś papiery w koszu. Serce podpowiadało mi, że mój mąż nie jest w podróży służbowej. Podwinęłam rękawy i sięgnęłam do wiadra"

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

W drugim sezonie "Teściów" widzowie mogą się spodziewać jeszcze bardziej rozbudowanej historii, pełnej zawirowań i zabawnych sytuacji. Daniel Olbrychski dołączając do obsady serialu z pewnością wniesie swoje niezwykłe aktorskie umiejętności i charakterystyczny styl do tej produkcji.

Tym samym, choć aktor coraz częściej gości na międzynarodowych planach filmowych, to jego powrót do polskiej telewizji w "Teściach" stanowi niespodziankę i okazję dla polskich widzów, by cieszyć się jego talentem i charyzmą na ekranie. Odcinki pierwszego sezonu "Teściów" można oglądać w Polsacie, a przyszłe odcinki z udziałem Daniela Olbrychskiego zapewne przyciągną jeszcze większą uwagę widzów.

Pisaliśmy również o: Najnowsze oświadczenie menedżera Sylwii Peretti. Co faktycznie wydarzyło się za kulisami

Może zainteresuje Cię to: Czy Viki Gabor jest najmłodszą milionerką? Oto jej szacowane dochody

Przypominamy o: Sebastian Karpiel-Bułecka zdradza prawdę o swoim związku z Pauliną Krupińską. Plotki o rozstaniu rozwiane