Choć ostatni rok nie był dla niej łatwy, związanym z rozstaniem z byłym mężem Marcinem Hakielem, obecnie aktorka przeżywa najlepszy okres w swojej karierze. Nowina, którą podzieliła się z fanami, wywołała wiele emocji, ale pojawiły się też zgryźliwe komentarze.

Jej życie prywatne przeszło ostatnio spore zmiany po rozstaniu z wieloletnim partnerem Marcinem Hakielem. Jednak teraz aktorka jest w pełni skoncentrowana na nowych wyzwaniach i nowym rozdziale w swoim życiu.

Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym pokazała efekty długo oczekiwanego remontu w swoim domu. Dla wielu fanów to ogromna niespodzianka, ponieważ Katarzyna Cichopek do tej pory nie dzieliła się z nimi swoim życiem prywatnym w takim stopniu. W komentarzach pod postem nie brakowało gratulacji, zachwytów i ciekawości.

Jednak pojawił się też wpis, który mógł popsuć humor aktorce. Paulina Smaszcz publicznie twierdziła, że Cichopek "śpi na jej materacu" i nie przeprowadziła remontu w swoim domu. To komentarz, który może sugerować nieporozumienia między osobami publicznymi i ich znajomymi.

Aktorka postanowiła zaoszczędzić na remoncie, decydując się na barter. W zamian za promocję w mediach społecznościowych otrzymała m.in. armaturę łazienkową. W swoim poście opisywała zalety nowej baterii i wyrażała zachwyt nad efektami remontu.

Popularne wiadomości teraz

Byłam zaskoczona śmiałą prośbą moich przyszłych swatów. Ale prawdziwy cios przyszedł po słowach mojego własnego syna

Przy grobie ukochanej Andrzej spotkał zagadkową kobietę, a gdy spojrzał w jej oczy, zastygł ze zdziwienia

Przeszłam na emeryturę, spakowałam rzeczy męża i wysłałam go do domu mojej matki na wsi. Całe życie marzyłam o rozwodzie

Mąż z niecierpliwością czekał na narodziny syna, ale kiedy po raz pierwszy zobaczyłam dziecko, pomyślałam, że on podejrzewa mnie o niewierność

Wiadomość ta spotkała się z pozytywnym przyjęciem ze strony większości fanów, którzy skupili się na gratulacjach i zachwytach nad pięknym wystrojem nowych wnętrz. Jednak nie zabrakło też komentarzy, które skrytykowały aktorkę za współpracę z TVP, uważając ją za tubę propagandową partii rządzącej.

Mimo wszystkich komentarzy, Katarzyna Cichopek wydaje się być szczęśliwa i zadowolona z efektów swojego remontu. Nie przejmuje się negatywną uwagą i cieszy się nowym rozdziałem w swoim życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym.

Pisaliśmy również o: Najnowsze oświadczenie menedżera Sylwii Peretti. Co faktycznie wydarzyło się za kulisami

Może zainteresuje Cię to: Czy Viki Gabor jest najmłodszą milionerką? Oto jej szacowane dochody

Przypominamy o: Sebastian Karpiel-Bułecka zdradza prawdę o swoim związku z Pauliną Krupińską. Plotki o rozstaniu rozwiane