Choć ostatni rok nie był dla niej łatwy, związanym z rozstaniem z byłym mężem Marcinem Hakielem, obecnie aktorka przeżywa najlepszy okres w swojej karierze. Nowina, którą podzieliła się z fanami, wywołała wiele emocji, ale pojawiły się też zgryźliwe komentarze.

Jej życie prywatne przeszło ostatnio spore zmiany po rozstaniu z wieloletnim partnerem Marcinem Hakielem. Jednak teraz aktorka jest w pełni skoncentrowana na nowych wyzwaniach i nowym rozdziale w swoim życiu.

Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym pokazała efekty długo oczekiwanego remontu w swoim domu. Dla wielu fanów to ogromna niespodzianka, ponieważ Katarzyna Cichopek do tej pory nie dzieliła się z nimi swoim życiem prywatnym w takim stopniu. W komentarzach pod postem nie brakowało gratulacji, zachwytów i ciekawości.

Jednak pojawił się też wpis, który mógł popsuć humor aktorce. Paulina Smaszcz publicznie twierdziła, że Cichopek "śpi na jej materacu" i nie przeprowadziła remontu w swoim domu. To komentarz, który może sugerować nieporozumienia między osobami publicznymi i ich znajomymi.

Aktorka postanowiła zaoszczędzić na remoncie, decydując się na barter. W zamian za promocję w mediach społecznościowych otrzymała m.in. armaturę łazienkową. W swoim poście opisywała zalety nowej baterii i wyrażała zachwyt nad efektami remontu.

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Wiadomość ta spotkała się z pozytywnym przyjęciem ze strony większości fanów, którzy skupili się na gratulacjach i zachwytach nad pięknym wystrojem nowych wnętrz. Jednak nie zabrakło też komentarzy, które skrytykowały aktorkę za współpracę z TVP, uważając ją za tubę propagandową partii rządzącej.

Mimo wszystkich komentarzy, Katarzyna Cichopek wydaje się być szczęśliwa i zadowolona z efektów swojego remontu. Nie przejmuje się negatywną uwagą i cieszy się nowym rozdziałem w swoim życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym.

Pisaliśmy również o: Najnowsze oświadczenie menedżera Sylwii Peretti. Co faktycznie wydarzyło się za kulisami

Może zainteresuje Cię to: Czy Viki Gabor jest najmłodszą milionerką? Oto jej szacowane dochody

Przypominamy o: Sebastian Karpiel-Bułecka zdradza prawdę o swoim związku z Pauliną Krupińską. Plotki o rozstaniu rozwiane