Decyzja ta wywołała burzę wśród jej wiernych fanów, którzy stanęli w jej obronie. Teraz po wielu miesiącach kontrowersji wydaje się, że Katarzyna Dowbor ma szansę na powrót do telewizji, a wiadomość ta cieszy zarówno ją, jak i jej oddanych widzów.

Katarzyna Dowbor, prezenterka i dziennikarka, przez wiele lat była twarzą programu "Nasz nowy dom." Jej charyzma, profesjonalizm i sympatyczna prezencja zyskały ogromną popularność wśród widzów. Dlatego też wieść o jej odejściu z programu była dla wielu szokiem. Edward Miszczak, dyrektor programowy Polsatu, nie przedstawił konkretnego uzasadnienia tej decyzji, co tylko wzmogło kontrowersje.

Elżbieta Romanowska, która zastąpiła Katarzynę Dowbor w programie, pomimo swojego talentu i zaangażowania nie zdołała zyskać serc widzów w taki sam sposób jak jej poprzedniczka. Oglądalność programu systematycznie spadała, a wierni fani nie akceptowali tej zmiany.

Jednak teraz sytuacja może się odwrócić. Katarzyna Dowbor otrzymała własny program w Canal+ DOMO, co jest świetnym zwrotem w jej karierze. Jej wierni widzowie na pewno z niecierpliwością czekają na jej powrót na mały ekran. To może oznaczać, że popularność "Naszego nowego domu" znów wzrośnie, gdyż to właśnie prezenterka przyciągnęła wielu widzów do tego programu swoją osobowością.

Pytanie, czy istnieje szansa na powrót Katarzyny Dowbor do "Naszego nowego domu," pozostaje otwarte. W rozmowie z "Super Expressem," prezenterka odpowiedziała na to pytanie z dystansem i zaznaczyła, że to nie ona jest stroną w konflikcie. Niemniej jednak, zrozumiała, że widzowie i historia ostatecznie ocenią sytuację.

Popularne wiadomości teraz

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

„Przez dziesięć lat czekałam na powrót męża, nie chciałam uwierzyć, że nas zostawił. Ale wkrótce dowiedziałam się, że Andrzej znalazł bogatą kobietę”

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

Ja ten temat zakończyłam. Pożegnaliśmy się i myślę, że nie będziemy mieć więcej kontaktu. Jego wybory, jego decyzje. Historia i widzowie to ocenią. Miał do tego prawo, ale myślę jednak, że trzeba się kierować dobrem stacji... - odpowiedziała Katarzyna Dowbor.

Katarzyna Dowbor może nie tyle żałować swojego odejścia, co bardziej skupiać się na nowych projektach i wyzwaniach, które przynosi jej przyszłość. Choć wiele wskazuje na to, że kontrowersyjna decyzja Edwarda Miszczaka zostawiła pewien niesmak, prezenterka jest gotowa iść naprzód. Czy to oznacza, że zobaczymy ją znowu na czele "Naszego nowego domu"? Czas pokaże, jakie przyniesie niespodzianki telewizyjna przyszłość.

Pisaliśmy również o: Najnowsze oświadczenie menedżera Sylwii Peretti. Co faktycznie wydarzyło się za kulisami

Może zainteresuje Cię to: Czy Viki Gabor jest najmłodszą milionerką? Oto jej szacowane dochody

Przypominamy o: Sebastian Karpiel-Bułecka zdradza prawdę o swoim związku z Pauliną Krupińską. Plotki o rozstaniu rozwiane