Dzięki rosnącej reputacji i obiecującej karierze muzycznej, Allan podbił serca zarówno fanów, jak i mediów. Jednak nie tylko jego artystyczna podróż trafia na pierwsze strony gazet, ale także jego kwitnące życie miłosne. Niedawno Allan Krupa ujawnił swoją nową dziewczynę, która jest córką milionera, co jeszcze bardziej zaintrygowało jego życie.

Życie Allana Krupy stało się otwartą księgą, przyciągając uwagę ciekawskich internautów. Nastolatek często pojawia się na różnych imprezach, chętnie pozując paparazzim. Angażuje się również w wywiady, a ostatnie rozmowy obejmowały nawet rozmowę z wybitnym dziennikarzem. Idąc w ślady swojej matki, Edyty Górniak, Allan zapuścił się w świat muzyki. Jako raper Enso konsekwentnie wydaje nowe teledyski, a także zarabia na życie jako DJ. Jednak nie tylko jego życie zawodowe wzbudza zainteresowanie, ale także sprawy prywatne.

Jeszcze w sierpniu świat obiegła informacja, że Allan Krupa zakończył swój dwuletni związek z Angeliką, dziewczyną, która była bardzo chwalona przez jego matkę. Teraz "Show News" donosi, że 19-latek nie pozostał długo singlem i ma nową partnerkę w swoim życiu.

Kilka miesięcy temu Allan Krupa nawiązał bliższą znajomość z Bartem Pniewskim, powszechnie znanym w sieci jako Highbart. Człowiek ten jest entuzjastą mody i kolekcjonerem rzadkich modeli butów. Mówi się, że odegrał on znaczącą rolę w transformacji Allana Górniaka, ponieważ młody artysta był ostatnio widywany w wysokiej klasy modowych zestawach.

Ten modowy indywidualista jest ojcem dwójki dzieci, 10-letniego Xaviera i 18-letniego Nicola, i to właśnie ten drugi wpadł w oko Allanowi Krupie. Co wiemy o Nicol Pniewskiej? Nicol wychowała się zarówno w Polsce, jak i w Niemczech, a obecnie kształci się w Stanach Zjednoczonych.

Popularne wiadomości teraz

Nie, moja droga wnuczko. Po pierwsze, jestem stara, a po drugie, nie jestem twoją służącą

Synu, zabierz mnie do domu, zabierz mnie do domu, synu. Ukryję się gdzieś w kącie i zostanę kilka dni we własnym domu

Przy grobie ukochanej Andrzej spotkał zagadkową kobietę, a gdy spojrzał w jej oczy, zastygł ze zdziwienia

Mąż z niecierpliwością czekał na narodziny syna, ale kiedy po raz pierwszy zobaczyłam dziecko, pomyślałam, że on podejrzewa mnie o niewierność

Aspiruje do podbicia świata muzyki, a jej ojciec pomaga jej w tym. Podobno zainwestował znaczną sumę 700 000 złotych w produkcję teledysku do jej piosenki "3 Wizy". Wydaje się, że ta inwestycja się opłaciła, ponieważ jej profil na YouTube może pochwalić się już 54 000 obserwujących, co wyraźnie kontrastuje z dużo mniejszą liczbą fanów Allana. Ich wspólne wysiłki stały się widoczne w lipcu, kiedy udostępnili swoje pierwsze zdjęcie w mediach społecznościowych, mimo że obecność Allana na zdjęciu jest nieco niejasna.

Kilka miesięcy temu Allan Krupa nawiązał bliższą znajomość z Bartem Pniewskim, powszechnie znanym w sieci jako Highbart. Człowiek ten jest entuzjastą mody i kolekcjonerem rzadkich modeli butów. Mówi się, że odegrał on znaczącą rolę w transformacji Allana Górniaka, ponieważ młody artysta był ostatnio widywany w wysokiej klasy modowych zestawach.

Obecnie młoda para dzieli się zdjęciami ze swoich przygód na południu Francji. Zamieścili fotografie z Monte Carlo i Nicei, gdzie zostali zauważeni czekając w kolejce, aby oddać głos w wyborach parlamentarnych 15 października. Obserwując ich posty, widać, że doskonale bawią się w swoim towarzystwie.

Życie Allana Krupy to już nie tylko jego muzyka; to urzekająca mieszanka talentu, sławy i romansu. W miarę jak świat śledzi jego podróż, jedna rzecz jest jasna: trafia na pierwsze strony gazet nie tylko ze względu na swoją karierę, ale także ekscytujące życie miłosne, dzielone z uroczą Nicol Pniewską, która wnosi swój własny talent i ambicję do tej muzycznej pary.

Pisaliśmy również o: "Pani mąż ma syna Michała, który jest w sierocińcu". Niedawno otrzymałam taki telefon

Może zainteresuje Cię to: "Taka młoda, a już wdowa. Szeptali na pogrzebie. Będzie jej ciężko samej z małym dzieckiem

Przypominamy o: Trzy atrakcyjne fryzury dla kobiet po pięćdziesiątce, które przyciągną wzrok