Ostatnio zrobiła to w wyjątkowy sposób, publikując na mediach społecznościowych rzadkie zdjęcie ze swoją mamą, co wywołało lawinę komentarzy i zaintrygowało fanów.

Agnieszka Woźniak-Starak jest znana nie tylko ze swojej profesjonalizmu, ale także z otwartości na różne tematy, w tym te związane z polityką. W dniu wyborów, nie ukrywając swoich poglądów, podzieliła się z fanami informacją o swoim udziale w głosowaniu. Na opublikowanym zdjęciu prezentowała się elegancko, ubrana w ciemny płaszcz w delikatne wzory i czarny golf. Jednak towarzystwo, które towarzyszyło jej w lokalu wyborczym, przyciągnęło uwagę internautów.

Na fotografii widzimy Agnieszkę Woźniak-Starak u boku swojej mamy. Obie kobiety mają blond włosy, co jest trudne do niezauważenia, ale różnią się długością fryzury - matka dziennikarki ma krótsze włosy. Mama Agnieszki miała na sobie ciemnozieloną, ocieplaną kurtkę, a na jej twarzy malował się szeroki uśmiech.

Agnieszka Woźniak-Starak podzieliła się tą uroczą chwilą w swoim życiu na Instagramie i dodała komentarz:

Popularne wiadomości teraz

Kiedy koledzy z klasy zaczęli śmiać się z jej syna, w jednej sekundzie postawiła ich wszystkich na swoim miejscu

Kiedy mąż dowiedział się, że moja matka zastawiła mi swoje mieszkanie, powiedział mi, coś, czego nie mogę zrozumieć

Historia z życia wzięta. Moja narzeczona zostawiła mnie w dniu ślubu. 30 lat później spotkałem ją przypadkiem

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Wybory to święto demokracji, ja dziś świętowałam razem z mamą. Niezależnie od wyników peace & love dla wszystkich - napisała Agnieszka Woźniak-Starak pod postem.

Ten post natychmiastowo zyskał ogromną ilość komentarzy od fanów i obserwatorów, którzy docenili zachętę do uczestnictwa w wyborach. Jednak najwięcej uwagi poświęcono mamie Agnieszki, którą wielu z internautów określiło mianem pięknej kobiety.

Niektóre komentarze brzmiały:

Piękna mama, wyglądacie jak siostry; - Super! Piękne kobiety; - Pani Agnieszki, to teraz wiadomo, skąd ta uroda! Mama Pani to piękna kobieta; - Jaka piękna mama! - Pani Agnieszko, ma Pani super mamę - czytamy pod postem.

Czy zgodzicie się z tymi opiniami?

Pisaliśmy również o: "Pani mąż ma syna Michała, który jest w sierocińcu". Niedawno otrzymałam taki telefon

Może zainteresuje Cię to: "Taka młoda, a już wdowa. Szeptali na pogrzebie. Będzie jej ciężko samej z małym dzieckiem

Przypominamy o: Trzy atrakcyjne fryzury dla kobiet po pięćdziesiątce, które przyciągną wzrok