"Znowu jestem w ciąży!" - powiedziała radośnie moja siostra. "Z czego tu się cieszyć, przecież masz już pięcioro dzieci" - powiedziałam.

- A co jeśli tym razem to będzie dziewczynka, wypróbowaliśmy już wszystkie ludowe sposoby na to. Moja siostra jest mężatką od prawie dziesięciu lat i urodziła już pięciu chłopców, ale zawsze marzyła o dziewczynce, żeby mogła ubierać ją w piękne sukienki i czesać jej długie włosy, ale nigdy się to nie udało.

A teraz znów jest w ciąży. Siostra przyzwyczaiła się już do porodu, do statusu matki, a jedyną rzeczą, która ją martwi, jest to, że jej córka będzie biegać po mieszkaniu.

- "Będzie miała brązowe włosy i niebieskie oczy, tak jak ja", krzyknęła radośnie. "Moja siostra i jej mąż mają ogromny dom, który odziedziczyli po rodzicach. Z tego co wiem, mają też oszczędności, do tego państwo dobrze płaci, a ich zięć też dobrze zarabia.

Więc nie powinno być problemów z utrzymaniem kolejnego dziecka, tym bardziej, że starsze dzieci są mniej więcej samodzielne. Mają też babcie i wielu krewnych, którzy w każdej chwili są gotowi pomóc. Moja siostra i jej mąż czekali dziewięć miesięcy, aby w końcu poznać płeć swojego nienarodzonego dziecka, ale dziecko zawsze ukrywało się podczas USG.

Popularne wiadomości teraz

Byłam zaskoczona śmiałą prośbą moich przyszłych swatów. Ale prawdziwy cios przyszedł po słowach mojego własnego syna

Córka zostawiła syna w sierocińcu i uciekła, ale ojciec nie mógł na to pozwolić i przygarnął wnuka. Nikt nie spodziewał się tego, co stało się później

Oto jak nauczycielowi udało się powstrzymać wyśmiewanie dziecka. Prawdziwy nauczyciel

Mąż z niecierpliwością czekał na narodziny syna, ale kiedy po raz pierwszy zobaczyłam dziecko, pomyślałam, że on podejrzewa mnie o niewierność

- "Moja skromność, to zdecydowanie dziewczynka" - powiedziała siostra.

I w końcu nadszedł długo wyczekiwany dzień: skurcze, szpital, poród partnerski - mój mąż był tam, trzymając mnie za rękę. -Gratulacje, masz zdrowe, piękne dziecko. Moja siostra liczyła na dziewczynkę, ale... znowu urodziła chłopca. Mężczyzna nie był stratny, postanowił spełnić marzenie żony.

Tego samego dnia do szpitala trafiła młoda rodząca kobieta, która porzuciła swoją nowo narodzoną córkę. Niespodziewanie dla wszystkich, następnego dnia mąż siostry przyniósł wszystkie niezbędne dokumenty do adopcji dziewczynki. Cała czwórka wróciła do domu.

Pisaliśmy również o: Kiedy mój ojciec przyprowadził moją macochę Annę do domu, nie mogłam sobie wyobrazić, jak zmieni ona moje życie

Może zainteresuje Cię to: Kiedy matka Piotra przypomniała synowi o Marcie, ten gwałtownie wstał od stołu i wyszedł

Przypominamy o: Teściowa przyjechała nas odwiedzić i zaczęliśmy ją zabawiać na wszystkie możliwe sposoby. Ale zanim zrobiła coś, co wywołało burzę