Filip Jaślar z Grupy MoCarta ogłasza śmierć ojca, Krzysztofa Jaślara, związanej z kabaretem Tey. Co to oznacza dla polskiej sceny kabaretowej?

Krzysztof Jaślar, autor tekstów i reżyser związany z kabaretem Tey, odszedł w wieku 76 lat.

Jego choroba skłoniła do odwołania planowanych występów, a przyjaciele i współpracownicy z branży artystycznej wyrażają smutek i szacunek.

Hanna Śleszyńska, uczestniczka jubileuszowego projektu z okazji 50-lecia kabaretu, dzieli się wspomnieniem zmarłego na Instagramie. Jak aktorka pożegnała utraconego przyjaciela?

Piotr Gąsowski, kolejna postać związana z polskim show-biznesem, również wyraża smutek po śmierci Krzysztofa Jaślara. Co napisał na temat zmarłego artysty?

Popularne wiadomości teraz

Nieznane fakty. Jak Gabriel Seweryn wprowadził zamieszanie do relacji z matką przed odejsciem

Polska pogrążona w żałobie. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość" i "Ojca Mateusza"

Polski show-biznes w żałobie. Gabriel Seweryn z "Królowych życia" nie żyje

Małgorzata Tomaszewska opowiedziała o trudnej sytuacji życiowej. Fani martwią się o ciężarną gwiazdę

Poznaliśmy się w 1994 roku podczas pierwszej Gali Biesiadnej, której był wraz ze Zbigniewem Górnym współtwórcą i reżyserem. Potem były następne gale i koncerty, w których tak często występowaliśmy razem z Piotrem Gąsowskim, Wojtkiem Kaletą i Robertem Rozmusem. Fajne to były czasy…. Dziękujemy Ci Krzysiu za wszystko… - czytamy w sieci.

Ostatnie słowa Piotra Gąsowskiego pod wpisem Hanny Śleszyńskiej - wzruszający hołd dla Krzysztofa Jaślara. Jak wyglądała ich wzajemna relacja?

Nieznane przyczyny śmierci Krzysztofa Jaślara - Polska żegna cenionego artystę. Jakie były jego ostatnie chwile?

Wiadomości o nadchodzącym pogrzebie Krzysztofa Jaślara - Polska z tęsknotą czeka na uroczyste pożegnanie wybitnego twórcy kabaretowego.

Właśnie się dowiedziałem… Odchodzi kolejny, bardzo ważny człowiek… Człowiek - instytucja, człowiek - historia, człowiek -twórca, człowiek- kult, człowiek - kumpel! Dobry człowiek… - rozpoczął były gospodarz “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, jednocześnie przybliżając szczegóły ich znajomości. To, w dużej mierze dzięki Krzysiowi, poznaliśmy wiele wspaniałych osób i przeżyliśmy z nimi niezapomniane przygody. To On m.in. sprawił, iż wychowując się w Poznaniu, byłem dumny, że tam właśnie miał siedzibę KABARET TEY! Dziękuję Ci Krzysiu za to wszystko…I za wiele więcej. Smutek przeogromny… Żegnaj Mistrzu! - czytamy na Instagramie. 

Pisaliśmy również o: Po porodzie pielęgniarki były zaskoczone. Kiedy pokazały dziecko młodej matce, ta odwróciła wzrok

Może zainteresuje: Polskę obiegają nieoczekiwane wieści o Beacie Tyszkiewicz. Zniknęła na tak długo, a teraz wraca z niespodziewaną niespodzianką

Przypominamy o: Pani mąż ma syna Michała, który jest w sierocińcu. Niedawno otrzymałam taki telefon