Filip Jaślar z Grupy MoCarta ogłasza śmierć ojca, Krzysztofa Jaślara, związanej z kabaretem Tey. Co to oznacza dla polskiej sceny kabaretowej?

Krzysztof Jaślar, autor tekstów i reżyser związany z kabaretem Tey, odszedł w wieku 76 lat.

Jego choroba skłoniła do odwołania planowanych występów, a przyjaciele i współpracownicy z branży artystycznej wyrażają smutek i szacunek.

Hanna Śleszyńska, uczestniczka jubileuszowego projektu z okazji 50-lecia kabaretu, dzieli się wspomnieniem zmarłego na Instagramie. Jak aktorka pożegnała utraconego przyjaciela?

Piotr Gąsowski, kolejna postać związana z polskim show-biznesem, również wyraża smutek po śmierci Krzysztofa Jaślara. Co napisał na temat zmarłego artysty?

Popularne wiadomości teraz

Na swoje wesele wojownik zabrał jako świadka najlepszego przyjaciela. To, że nie jest człowiekiem, nie stanowiło problemu

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

"Wyprosiłam teściową z mieszkania. Mąż również nie był zadowolony z jej słów. Akceptujemy jej charakter, ale przekroczyła granice"

"Mam 62 lata, mąż ma 68 lat. Wkrótce się rozwodzimy. Moje życie rodzinne się skończyło: on spędził u niej 3 dni"

Poznaliśmy się w 1994 roku podczas pierwszej Gali Biesiadnej, której był wraz ze Zbigniewem Górnym współtwórcą i reżyserem. Potem były następne gale i koncerty, w których tak często występowaliśmy razem z Piotrem Gąsowskim, Wojtkiem Kaletą i Robertem Rozmusem. Fajne to były czasy…. Dziękujemy Ci Krzysiu za wszystko… - czytamy w sieci.

Ostatnie słowa Piotra Gąsowskiego pod wpisem Hanny Śleszyńskiej - wzruszający hołd dla Krzysztofa Jaślara. Jak wyglądała ich wzajemna relacja?

Nieznane przyczyny śmierci Krzysztofa Jaślara - Polska żegna cenionego artystę. Jakie były jego ostatnie chwile?

Wiadomości o nadchodzącym pogrzebie Krzysztofa Jaślara - Polska z tęsknotą czeka na uroczyste pożegnanie wybitnego twórcy kabaretowego.

Właśnie się dowiedziałem… Odchodzi kolejny, bardzo ważny człowiek… Człowiek - instytucja, człowiek - historia, człowiek -twórca, człowiek- kult, człowiek - kumpel! Dobry człowiek… - rozpoczął były gospodarz “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, jednocześnie przybliżając szczegóły ich znajomości. To, w dużej mierze dzięki Krzysiowi, poznaliśmy wiele wspaniałych osób i przeżyliśmy z nimi niezapomniane przygody. To On m.in. sprawił, iż wychowując się w Poznaniu, byłem dumny, że tam właśnie miał siedzibę KABARET TEY! Dziękuję Ci Krzysiu za to wszystko…I za wiele więcej. Smutek przeogromny… Żegnaj Mistrzu! - czytamy na Instagramie. 

Pisaliśmy również o: Po porodzie pielęgniarki były zaskoczone. Kiedy pokazały dziecko młodej matce, ta odwróciła wzrok

Może zainteresuje: Polskę obiegają nieoczekiwane wieści o Beacie Tyszkiewicz. Zniknęła na tak długo, a teraz wraca z niespodziewaną niespodzianką

Przypominamy o: Pani mąż ma syna Michała, który jest w sierocińcu. Niedawno otrzymałam taki telefon