Niedawno wziął ślub po raz drugi, tym razem na Bali, z ukochaną Faustyną. Młoda para podzieliła się szczegółami swojej ceremonii na Instagramie, a zdjęcia z uroczystości przy malowniczym wodospadzie wzbudziły wiele zainteresowania.

Jednak uwagę internautów zwrócił fakt, że ceremonię prowadził ksiądz, co zdawało się być zagadką, zważywszy na wcześniejszy ślub kościelny Daniela. Nowa żona artysty wyjaśniła sytuację stwierdzeniem, że poprzedni ślub był dla niej nieważny, będąc wynikiem fałszu i przymusu.

Po powrocie z egzotycznego miesiąca miodowego, para nie uniknęła mediów, zwłaszcza gdy paparazzi przyłapali Martyniuka na pierwszym papierosie po wylądowaniu w Polsce. Pomimo zakazu palenia na lotnisku, Daniel zdecydował się na chwilę relaksu dymkiem, zignorował ostrzeżenia, a jego nowożeńska Faustyna nie wyglądała na zachwyconą tym wyborem.

Daniel Martyniuk, mający 34 lata, wydaje się być na etapie próby naprawienia swojego życia, ale powrót do nałogu papierosowego po miesiącu miodowym budzi wątpliwości co do postanowień artysty. Po zakupie paczki papierosów na lotnisku, Martyniuk zdaje się nie przejmować ani niską temperaturą, ani zakazem palenia, stojąc w klapkach-japonkach w chłodny dzień.

Popularne wiadomości teraz

„Zmęczona sprzątaniem, zaproponowałam, żebyśmy pojechali do niego. Po kilku minutach szliśmy do jego mieszkania. Spodziewałam się zastać tam bałagan”

„Jesteś tu nikim. Boję się, wpuszczać cię na próg, nie wiem, co robiłaś przez te 15 lat we Włoszech": trudno uwierzyć, że tak mówi moja matka"

„Straciłem rodzinę przez przeklęty test DNA. Co musiałem myśleć, kiedy mój syn w ogóle nie podobny do mnie”

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

Warto wspomnieć, że lotniska od dawna posiadają specjalne strefy dla palących, a łamanie przepisów może skutkować karą finansową. Wydaje się, że syn "króla disco-polo" wrócił do swoich starych nawyków, ignorując obowiązujące przepisy.

Choć Daniel Martyniuk wziął ślub, sugerując pewne zmiany w swoim życiu, jego najnowsze zachowanie może budzić wątpliwości co do trwałości tych postanowień. Czy kontrowersyjny artysta zdoła utrzymać równowagę między nowym etapem życia a staremi nawykami? Czas pokaże, jak potoczą się losy syna "króla disco-polo" po tej niezwykłej podróży.

Pisaliśmy również o: Po stracie męża starsza kobieta zamieściła w internecie ogłoszenie. "Szukam samotnej, najlepiej starszej kobiety, z którą mogłabym zamieszkać"

Może zainteresuje: Nowa twarz u boku Kurzajewskiego. Piękna brunetka przyciąga uwagę mediów

Przypominamy o: Pewnego dnia młody, początkujący chirurg został przyprowadzony do dziewczyny