Według doniesień, para miała planować ślub, który jednak zostałby przełożony z powodu natłoku obowiązków zawodowych. Dodatkowo, od kilku tygodni krążą plotki o potencjalnym kryzysie w związku prezenterów telewizyjnych.

W listopadzie pojawiły się jednak zdjęcia, na których Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pojawili się razem na imprezie. Te momenty publicznego pojawienia się razem mogły nieco uciszyć spekulacje na temat ich związku.

Jednak fani wciąż zastanawiają się, czy para rzeczywiście planuje ślub i czy są przyczyną tego opóźnienia plotki o wywiadach Marcina Hakiela oraz wypowiedziach Pauliny Smaszcz.

Redakcja serwisu Plotek.pl postanowiła skonfrontować te spekulacje z opinią samej Pauliny Smaszcz. Dziennikarka, która wielokrotnie w przeszłości wypowiadała się krytycznie na temat swojego byłego męża, tym razem udzieliła zaskakująco krótkiej odpowiedzi:

Bez komentarza. Mam swoje bardzo szczęśliwe życie

Popularne wiadomości teraz

Na swoje wesele wojownik zabrał jako świadka najlepszego przyjaciela. To, że nie jest człowiekiem, nie stanowiło problemu

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

"Mam 62 lata, mąż ma 68 lat. Wkrótce się rozwodzimy. Moje życie rodzinne się skończyło: on spędził u niej 3 dni"

To jednoznaczne stanowisko może zakończyć spekulacje na temat ewentualnego wpływu wypowiedzi Smaszcz na decyzje życiowe Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Jednak, czy rzeczywiście to zakończy temat, czy może jedynie wzbudzić większe zainteresowanie?

Przy okazji rozmowy, Paulina Smaszcz wyraziła także swoje życzenia dla Marcina Hakiela, byłego męża Katarzyny Cichopek, który obecnie cieszy się nowym związkiem z Dominiką. Kobieta, zawsze otwarcie dzieląca się swoimi opiniami, pokazała swoje wsparcie dla byłego partnera:

Panu Marcinowi życzę szczęścia, prawdziwej miłości, lojalności, szczerości, oddania i zaufania

Jest to zaskakująca i jednocześnie piękna demonstracja współczucia i dobra dla byłego męża, co może wskazywać na dorosłość i pozytywne relacje między byłymi małżonkami.

Nie można również zapominać o ostatnich komentarzach samego Marcina Hakiela w sprawie ślubu z nową partnerką. Czy po rozwodzie z Katarzyną Cichopek tancerz szykuje się na kolejny krok w życiu uczuciowym? Jego niedawne słowa mogą rzucić nowe światło na tę sprawę.

Czyżby więc życie uczuciowe gwiazd telewizji było prawdziwą kopalnią sensacji? Czy plotki o ślubie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego zmienią się w rzeczywistość?

Czas pokaże, czy para zdecyduje się podzielić z fanami szczegółami swojego życia osobistego, czy też będzie kontynuować swoją dyskretną postawę w kwestiach prywatnych.

Pisaliśmy również o: Anna chciała oddać dziecko, bo jego ojciec nie odbierał telefonu. Lekarz poprosił o jego adres i wyjechał

Może zainteresuje: Kiedy byłam na działce, przyjechał mój syn, synowa i pośrednik. To, co chcieli zrobić, było nie do przyjęcia

Przypominamy o: Marcin Hakiel święta spędzi z Katarzyną Cichopek? Już wszystko jasne