Tym razem nie był to kolejny etap jej podróży czy ekscytująca przygoda, a coś równie emocjonującego - urodziny bliskiej przyjaciółki, Marty Grajety.

Choć Wojciechowska jest zwykle skupiona na relacjach z najbliższymi, tym razem poświęciła uwagę niekomu, kto jest dla niej równie ważny, jak jej własna rodzina.

Marta Grajeta, przyjaciółka podróżniczki, świętowała swoje urodziny 21 listopada, co sprawiło, że Wojciechowska postanowiła podzielić się tą radosną chwilą ze światem.

W obszernym wpisie na Instagramie, Martyna opisała swoją długą, dwudziestoletnią przyjaźń z Martą Grajetą. Obie panie poznały się zaraz po studiach Marty i od tamtej pory wspólnie przemierzały życiowe ścieżki, dzieląc ze sobą zarówno radości, jak i trudy.

Wojciechowska nie szczędziła słów uznania dla swojej przyjaciółki, określając ją jako "najwspanialszą na świecie" i "jedyną w swoim rodzaju."

Popularne wiadomości teraz

„Mama prosi mnie, żebym dochowała tajemnicy i nie niszczyła szczęścia mojej siostry: „Wiesz, przez co przeszła. Zrobiłabym to samo dla mojego dziecka”

"Nigdy nie sądziłam, że mój mąż jest zdolny do zdrady. Okazało się, że myliłam się przez te wszystkie lata. Pół roku temu zaczęłam zauważać"

„Zmęczona sprzątaniem, zaproponowałam, żebyśmy pojechali do niego. Po kilku minutach szliśmy do jego mieszkania. Spodziewałam się zastać tam bałagan”

„Straciłem rodzinę przez przeklęty test DNA. Co musiałem myśleć, kiedy mój syn w ogóle nie podobny do mnie”

Przeglądając emocjonalne słowa Wojciechowskiej, dowiadujemy się, że Grajeta pełni nie tylko rolę przyjaciółki, ale także odgrywa istotną rolę w życiu podróżniczki.

Ta bardzo wyjątkowa Kobieta obchodzi urodziny! Po prostu najwspanialsza na świecie, jedyna w swoim rodzaju MARTA GRAJETA!!! Zaczęłyśmy pracować razem zaraz po studiach Marty. Dwie młode dziewczyny, które chciały ''podbić świat''. I wiecie co? Z Nią dałam radę

Ich dwudziestoletnia przyjaźń jest dowodem na to, że pomimo życiowych zmian, obie kobiety potrafiły utrzymać silne więzi, dzieląc ze sobą zarówno radosne chwile, jak i trudne doświadczenia.

Grajetko, kocham Cię i mam wielkie szczęście, że Jesteś w moim życiu! Dziękuję. Życzę Ci żebyś zawsze była tak młoda, mądra i piękna, jak jesteś

Martyna zakończyła swoje życzenia dla Marty słowami pełnymi miłości i wdzięczności, wyrażając życzenie, aby jej przyjaciółka zawsze pozostała tak młoda, mądra i piękna, jak obecnie. Te słowa nie tylko poruszyły serca fanów, ale także zjednały sobie liczne życzenia od internautów, którzy dołączyli się do obchodów urodzin Marty Grajety.

Przyłączamy się do życzeń i świętujemy tę wyjątkową przyjaźń, która przetrwała próbę czasu. Niech ta dwudziestoletnia więź między Martyną Wojciechowską a Martą Grajetą będzie inspiracją dla nas wszystkich, pokazując, że prawdziwa przyjaźń jest bezcenna i może towarzyszyć nam przez całe życie.

Pisaliśmy również o: Moja siostra powiedziała, że powinnam utrzymywać ją i dziecko. Mój mąż był wściekły, kiedy się o tym dowiedział

Może zainteresuje: Kiedy lekarz powiedział Annie, że został jej miesiąc życia, poprosiła męża, by zabrał ją nad morze

Przypominamy o: Polski świat muzyczny w żałobie. Odeszła wokalistka Trubadurów, Sława Mikołajczak