To, co początkowo mogło wydawać się jedynie ciekawostką, szybko zamieniło się w fascynującą podróż w przeszłość, kiedy Lara natknęła się na portret francuskiej śpiewaczki operowej, Marie Fel, do której jest łudząco podobna.

Lara, mimo że studiowała socjologię, zawsze miała zamiłowanie do świata kulinariów, a to, jak sama twierdzi, odziedziczyła po swojej słynnej matce. Decyzję o oddaniu się sztuce gotowania podjęła po ukończeniu szkoły cukierniczej w Londynie oraz prestiżowego French Culinary Institute w Nowym Jorku.

Jej pasja do gastronomii przekłada się na współwłasność znanego lokalu "Słodki Słony" oraz autorską twórczość w postaci książek kucharskich. Przed trzema laty stworzyła również Pracownię Kulinarną, stanowiącą centrum różnorodnych wydarzeń z gotowaniem w roli głównej.

W ostatnim czasie Lara Gessler zyskuje również uznanie wirtualnej społeczności, aktywnie dzieląc się swoim życiem na platformach społecznościowych. Obserwatorzy mogą śledzić jej codzienne perypetie, zanurzając się w świat macierzyństwa, kulinarnych eksperymentów oraz fascynujących podróży.

Jednak to, co wydawało się być kolejnym, pozornie zwyczajnym dniem w życiu młodej restauratorki, niespodziewanie stało się pretekstem do fascynującej historii rodzinnej. Lara Gessler podczas jednej z podróży na Mazury natknęła się na księgę, której zawartość przykuła jej uwagę. To, co w niej odkryła, okazało się być niesamowitą niespodzianką.

Popularne wiadomości teraz

"Mama płacze i prosi, żebym pomagała siostrze. Od kiedy tata odszedł, są biedni. Mówię: „Nikt mi nie pomagał, więc niech ona się nauczy”

W wieku 54 lat Bóg obdarzył Agnieszkę cudem, a raczej trzema cudami. To była trójka dzieci od jej ukochanego męża, ale sąsiedzi zaczęli ją potępiać

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

"Mam 62 lata, mąż ma 68 lat. Wkrótce się rozwodzimy. Moje życie rodzinne się skończyło: on spędził u niej 3 dni"

W owym zabytkowym tomie znalazła portret francuskiej śpiewaczki operowej, Marie Fel, która kiedyś była postacią bardzo znaną. Co sprawiło, że Lara zadrżała z niedowierzania? To niezwykłe podobieństwo między nią a długowłosą artystką sprzed lat. Bez wątpienia obie kobiety dzieliła nie tylko pasja do sztuki, ale również zdumiewająco zbliżone cechy fizyczne.

Nie mógł to być zwykły zbieg okoliczności, pomyślała Lara. Zafascynowana swoim odkryciem, postanowiła podzielić się nim z fanami, zamieszczając na swoim Instagramie zdjęcie portretu Marie Fel obok własnego. Warto dodać, że obie kobiety rzeczywiście prezentują podobieństwo w wyglądzie, co przyciągnęło uwagę internautów.

W opisie do zdjęcia Lara żartobliwie napisała: "Chyba jestem czyimś sobowtórem". Te słowa nie tylko wprowadziły atmosferę lekkości, ale również pobudziły wyobraźnię obserwatorów, którzy zaczęli spekulować na temat możliwych związków między Larą Gessler a Marie Fel.

Lara Gessler, screen yourube
Lara Gessler, screen yourube
Lara Gessler, screen yourube

Czy to jedynie zbieg okoliczności, czy może istnieje jakaś tajemnicza więź między Larą a francuską śpiewaczką operową sprzed wieków? To pytanie budzi ciekawość nie tylko fanów Lary Gessler, ale także wszystkich tych, którzy z zainteresowaniem śledzą jej niezwykłą podróż przez świat kulinariów, podróży i fascynujących odkryć.

Nie da się ukryć, że historia rodziny Gesslerów nabiera nowego wymiaru, stając się jednocześnie tematem dyskusji i spekulacji. Czy Lara Gessler jest potomkinią Marie Fel, czy to jedynie efekt przypadku? Może ta niespodziewana fascynacja przeszłością w końcu rozwieje wszelkie wątpliwości. Jedno jest pewne: życie Lary Gessler to niekończąca się podróż, która zaskakuje i fascynuje zarówno nią samą, jak i wszystkich tych, którzy śledzą jej kulinarną ścieżkę życia.

Pisaliśmy również o: Nowy rozdział w życiu Michała Szpaka. Ojcostwo na horyzoncie. „Pójdę z nim na każdy melanż”

Może zainteresuje: Moja matka oddała mnie do sierocińca dla nowego mężczyzny i przypomniała sobie o mnie 10 lat później. Nie uwierzycie, czego teraz ode mnie wymaga

Przypominamy o: Ostatni świadek. Jak kztałtują się losy kelnerki po dramatycznym zdarzeniu z Piotrem Woźniakiem-Starakiem