W rozmowie z "Wprost", Szpak otworzył kurtynę swojego życia prywatnego, poruszając temat rodzicielstwa. To wyznanie wstrząsnęło wieloma, którzy nie spodziewali się takiego obrotu spraw.

Michał Szpak od dłuższego czasu budzi zainteresowanie nie tylko swoim muzycznym dorobkiem, lecz także osobistymi decyzjami i spojrzeniem na życie.

Jego 33 urodziny, obchodzone 26 listopada, stały się okazją do kolejnej niespodzianki dla fanów. Na Instagramie artysta opublikował zdjęcie, na którym emanuje młodością i energią, prezentując się niczym młody bóg.

Jego obchody urodzin były równie oryginalne jak jego osobowość. Szpak pojawił się w złotej todze, zasiadając przy stole z menora, talerzem przystawek i lampkami do wina. Z pozoru można by pomyśleć, że artysta uczestniczył w ostatniej wieczerzy, ale to jedynie jedno z wielu elementów, które wyróżniają Michała Szpaka.

Popularne wiadomości teraz

Na swoje wesele wojownik zabrał jako świadka najlepszego przyjaciela. To, że nie jest człowiekiem, nie stanowiło problemu

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

"Kupiłam ciastka do herbaty i poszłam do domu kochanki męża. Na początku nie była zadowolona, ale okazało się, że można się dogadać"

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

Warto zauważyć, że Szpak nie jest artystą, który zamyka się w swoim świecie estradowym. Wręcz przeciwnie – na swoje urodziny zaprosił najbliższe osoby, skupiając wokół siebie rodzinę i przyjaciół.

"RMF FM" donosi, że goście mieli okazję posłuchać utworów z najnowszej płyty artysty, "Nadwiślański mrok", której premiera odbyła się 24 listopada 2023 roku.

Jednak to nie tylko muzyka była tematem rozmowy z Michałem Szpakiem. W wywiadzie dla "Wprost" artysta wyznał swoje plany dotyczące rodzicielstwa. Mimo że jest gotowy na ten krok, chce jeszcze trochę poczekać. Podkreślił, że jego mama była w wieku 22 lat, gdy urodziła go, a teraz Michał czuje się gotowy, aby i on stał się ojcem.

Absolutnie chcę mieć dzieci. Moja mamuśka miała mnie, jak miała 22 lata. Ja jestem na to gotowy, choć jeszcze nie teraz. Ale wiem, że to jest moja powinność: chcę przedłużać życie

To jednak nie koniec emocji. Michał Szpak podzielił się również swoją wizją rodzicielstwa, opisując, jaki ojciec chciałby być. Zapewnił, że będzie to ojciec, który zawsze będzie przy swoim dziecku, uczestnicząc we wszystkich możliwych melanżach i będąc nie tylko rodzicem, ale także przyjacielem.

Na pewno pójdę z nim na każdy melanż, jaki będzie możliwy i będę jego przyjacielem, po prostu

Warto zastanowić się, jakie emocje budzi ta perspektywa u fanów Michała Szpaka. Czy widzą go w roli troskliwego ojca, czy może uważają, że jego barwna osobowość lepiej sprawdziłaby się na estradzie niż w domowym zaciszu? Bez wątpienia Szpak pozostaje postacią kontrowersyjną, która nie przestaje zaskakiwać i inspirować swoimi decyzjami, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Pisaliśmy również o: Wigilijne rozkosze z Magdą Gessler. Makowiec za fortunę i wyjątkowy barszcz wracają do oferty

Może zainteresuje: Marta urodziła dziewczynkę i chłopca, a kiedy została wypisana, przyniesiono do niej dwie dziewczynki

Przypominamy o: "Kiedy odejdę, sama powiesz o tym swojej siostrze". Tymi słowami matka zapisała cały spadek najstarszej córce, nie zostawiając młodszej ani grosza