To propozycja, która nie tylko umila wyjątkowy czas, ale również odciąża wiele osób w natłoku przedświątecznych przygotowań. Jednak czy ta wyjątkowa oferta nie przewiduje również odrobiny odciążenia dla naszych portfeli?

Od kilku lat Magda Gessler prezentuje specjalną ofertę świąteczną dla Polaków, obejmującą zarówno słodkie, jak i słone przysmaki. Zamawiając je w restauracji "Słodki Słony," można z łatwością złożyć świąteczne menu, zdjąć ze swoich bark przynajmniej jedno z trudniejszych zadań w tym okresie.

Z pewnością wiele osób marzy o tym, aby w końcu nie spędzać wielu godzin w kuchni podczas świąt. Dlatego oferta Magdy Gessler cieszy się corocznym zainteresowaniem, choć trzeba przyznać, że koszty świąteczne rosną.

Jak zatem wygląda sytuacja tym razem? Magda Gessler opublikowała szczegółowe menu z "Słodki Słony," na którym znajdują się klasyczne ciasta i potrawy wigilijne. Wielu z nas z pewnością chciałoby spróbować specjałów tej wielkiej gwiazdy, ale niestety, nie każdy może sobie na to pozwolić. Ceny są dosłownie przytłaczające.

Zgodnie z informacjami, piernik czy sernik kosztują 105 zł każdy. Makowiec to wydatek rzędu aż 170 zł, a rolada sezamowo-chałwowa - 160 zł. Dla miłośników słodyczy dostępne są także torty piernikowy i makowy, każdy w cenie 300 zł! Warto dodać, że są to torty o "średnich" rozmiarach. A jak przedstawiają się ceny dla dań słonych?

Popularne wiadomości teraz

„Mama prosi mnie, żebym dochowała tajemnicy i nie niszczyła szczęścia mojej siostry: „Wiesz, przez co przeszła. Zrobiłabym to samo dla mojego dziecka”

"Zarządzałem w naszej rodzinie. Myślałem, że trzymam wszystko pod kontrolą. Teraz moje ręce są związane"

„Straciłem rodzinę przez przeklęty test DNA. Co musiałem myśleć, kiedy mój syn w ogóle nie podobny do mnie”

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

Za barszcz czerwony trzeba zapłacić 60 zł, pierogi z kapustą i grzybami - 48 zł, sałatkę jarzynową - 55 zł, bigos - 80 zł, a rybę po grecku - 85 zł. Nie wiemy jednak, na jaką ilość gram wycenione są te potrawy. Jeśli jednak ktoś chciałby zastawić cały stół wigilijny potrawami od Magdy Gessler, suma może być całkiem pokaźna.

Podsumujmy! Zamówienie w "Słodki Słony": makowiec, piernik, sernik, pierogi, barszcz, ryba po grecku, bigos i sałatka jarzynowa, oraz śledź - łącznie wyjdzie nam na 773 zł. Łatwo jednak przewidzieć, że takie porcje są wystarczające dla mniejszej rodziny na kolację, a w przypadku odwiedzin krewnych, trzeba by zamówić dwukrotnie lub nawet trzykrotnie, co może podnieść sumę do kilku tysięcy złotych!

Czy skusicie się na potrawy od Magdy Gessler? Decyzja z pewnością zależy od indywidualnych upodobań i zasobności portfela. Jednak warto zaznaczyć, że z Magdy Gessler możemy oczekiwać nie tylko wyjątkowych smaków, ale i pełnej dbałości o każdy detal.

Pisaliśmy również o: Moja siostrzenica szantażuje mnie i oskarża mojego syna przed moją teściową. Reakcja teściowej na to wszystko mnie zdumiała

Może zainteresuje: Śmiałe wyznanie Dawida Kubackiego. Jak przeszedł przez dramatyczne chwile razem ze swoją żoną

Przypominamy o: "Kiedy odejdę, sama powiesz o tym swojej siostrze". Tymi słowami matka zapisała cały spadek najstarszej córce, nie zostawiając młodszej ani grosza