Choć oficjalnie są parą od ponad roku, to pytanie o datę ślubu wciąż pozostaje bez odpowiedzi.

Media, zafascynowane ich historią miłosną, szukają wszelkich znaków wskazujących na nadchodzące wesele. Czy współprowadzący staną wkrótce na ślubnym kobiercu?

Redakcja "Super Express" postanowiła sięgnąć po nietypową wizję przyszłości i skonsultować się z tarocistą, Mateuszem z Matt Max Tarot.

Jego zdaniem, relacja Kurzajewskiego i Cichopek kwitnie, ale istnieje pewien konflikt, któremu muszą stawić czoła. Tarocista sugeruje, że walka toczy się o miłość, ale także z pewną tajemniczą kobietą.

Popularne wiadomości teraz

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

Na swoje wesele wojownik zabrał jako świadka najlepszego przyjaciela. To, że nie jest człowiekiem, nie stanowiło problemu

"Kochana, mylisz się. Jak byłaś tutaj nikim, tak i pozostaniesz. Będziesz musiała się z tym pogodzić": nie byłam gotowa tego wysłuchiwać"

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

Opis tarotysty ukazuje zatarg z tajemniczą kobietą, której oczy są zasłonięte. Chce ona przeszkodzić w związku i zaszkodzić ślubowi. Choć nazwisko nie pada, wiele wskazuje na to, że może chodzić o byłą żonę Macieja Kurzajewskiego, Paulinę Smaszcz.

Tarocista zauważa, że zakochani obecnie skupiają się na rozwiązaniu pewnego konfliktu. Wskazuje na dwójkę mieczy, przedstawiającą zacietrzewioną kobietę. Chociaż jej intencje są niejasne, sugeruje, że chciałaby przeszkodzić związkowi. Tarocista podkreśla, że być może chodzi o prawników, co dodatkowo komplikuje sytuację.

Widzę dwójkę mieczy, które przedstawiają kobietę ze skrzyżowanymi mieczami na piersiach, która ma zasłonięte oczy. Ona nie widzi, jaka jest sytuacja, nie widzi, jaki jest problem, a mimo to walczy. Ona jest w tym wszystkim bardzo zacietrzewiona. Chciałaby przeszkodzić temu związkowi i chciałaby zaszkodzić w ślubie. Ale ktoś zaczął przeszkadzać jej. Prawdopodobnie chodzi o prawników - zdradził tarocista.

To jest ktoś, kto bardzo kocha, ktoś, kto jest bardzo zdeterminowany i ktoś, kto bardzo chce tę relację utrzymać. I pewnie jest to Maciej Kurzajewski. Myślę, że on ma poczucie, że to po jego stronie jest wina, że ten związek stał się tak bardzo medialny i że doszło do takich konfliktów. Czuję, że to on chce to wziąć na swoje barki, na klatę. Czuje, że to on zawinił i teraz chce wszystko załatwić - podsumowauje Mateusz z Matt Max Tarot.

Mateusz z Matt Max Tarot podkreśla, że Maciej Kurzajewski ma wyrzuty sumienia z powodu medialnej ekspozycji ich związku. Czuje, że to przez niego sytuacja stała się kontrowersyjna. Mężczyzna pragnie naprawić błędy i wziąć odpowiedzialność za stan obecny ich relacji.

Czy ślub "Kurzopków" będzie niespodzianką? Tarotysta sugeruje, że jeśli do niego dojdzie, będzie to wydarzenie utrzymane w tajemnicy, by uniknąć eskalacji konfliktu. Mimo wszystko para zakochanych staje przed wyzwaniem utrzymania swojej miłości w obliczu nacisków zewnętrznych. Czy ta niezwykła wizja tarota przewiduje szczęśliwe zakończenie dla tej popularnej pary? Odpowiedzi na te pytania pozostają na razie w sferze tajemnicy.

Pisaliśmy również o: Kiedy mąż dowiedział się, że moja matka zastawiła mi swoje mieszkanie, powiedział mi, coś, czego nie mogę zrozumieć

Może zainteresuje: Polski show-biznes w żałobie. Gabriel Seweryn z "Królowych życia" nie żyje

Przypominamy o: Rzadko widziana mama Filipa Chajzera wprowadza internautów w zachwyt. "Mama jak siostra"