Choć zazwyczaj zwraca uwagę na swoje doświadczenia zdrowotne, tym razem skupił uwagę na osobie, która zazwyczaj unika reflektorów - swojej matce, Dorocie Chajzer. Wraz z urodzinowym obchodem dziennikarza, internauci mieli okazję bliżej przyjrzeć się tej enigmatycznej postaci.

Zygmunt Chajzer, ojciec Filipa, to postać niemal legendarnej sławy w polskim dziennikarstwie. Jednak mało kto zna historię, jak poznał swoją przyszłą żonę, Dorotę. To właśnie podczas wyborów miss Lata z Radiem w 1983 roku, podczas audycji prowadzonej przez samego Zygmunta, ich drogi się skrzyżowały.

Młoda Dorota zgłosiła się do konkursu, będąc fanką prezentera, a związek ich rozpoczął się od szalonej historii związanej z pralką, której skutkiem był nieplanowany wyjazd do mieszkania ciotki. Ta historia zaowocowała ślubem i narodzinami dwójki dzieci - Filipa i Weroniki.

Dorota Chajzer zawsze utrzymywała się z dala od mediów, starając się unikać rozgłosu. Jej rzadkie pojawianie się w mediach społecznościowych syna, Filipa, jest wyjątkowe, a on sam zawsze podkreśla, jak ważna jest dla niego rola matki w jego życiu. W rozmowie z "Faktem" dziennikarz wspomniał, że matka zawsze go wspierała, zwłaszcza w trudnych chwilach związanych z walką o zdrowie.

Ostatnio Filip Chajzer świętował swoje 39. urodziny i z tej okazji zdecydował się spędzić czas z rodzicami. Zdjęcie z tego spotkania, opublikowane na Instagramie, wywołało niemałe poruszenie wśród internautów. W szczególności zwrócono uwagę na wyjątkową urodę matki dziennikarza.

Popularne wiadomości teraz

„Mama prosi mnie, żebym dochowała tajemnicy i nie niszczyła szczęścia mojej siostry: „Wiesz, przez co przeszła. Zrobiłabym to samo dla mojego dziecka”

"Zarządzałem w naszej rodzinie. Myślałem, że trzymam wszystko pod kontrolą. Teraz moje ręce są związane"

„Jesteś tu nikim. Boję się, wpuszczać cię na próg, nie wiem, co robiłaś przez te 15 lat we Włoszech": trudno uwierzyć, że tak mówi moja matka"

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

A jak się ma 39 lat, to się wygląda tak! Na zdjęciu producenci wykonawczy. Chcieli najlepiej, a wyszło, jak wyszło. Made in późny 1984 - napisał dziennikarz.

Internauci jednogłośnie wyrazili zachwyt nad wyglądem matki dziennikarza. W komentarzach nie brakowało komplementów, a niektórzy zauważyli nawet, że Dorota Chajzer przypomina bardziej siostrę Filipa niż jego matkę.

Przepraszam panie Filipie, ale muszę: ma Pan bardzo ładną mamę. Mama piękna. Mama jak siostra - czytamy w komentarzach. 

To zaskakujące spostrzeżenie dotyczące podobieństwa matki do siostry z pewnością przyciągnęło uwagę fanów, którzy zwykle znają tylko postać publiczną samego Filipa Chajzera.

Dorota Chajzer, choć trzyma się z dala od mediów, zyskała teraz uznanie za swój naturalny urok i elegancję, której dowodem jest ogromne zainteresowanie jej osobą po opublikowanym zdjęciu na Instagramie syna.

Pisaliśmy również o: Mój syn zadzwonił do mnie i powiedział, że od teraz jego córka będzie mieszkać w moim mieszkaniu i będę musiała się wyprowadzić

Może zainteresuje: Polski show-biznes w żałobie. Gabriel Seweryn z "Królowych życia" nie żyje

Przypominamy o: Ostatni świadek. Jak kztałtują się losy kelnerki po dramatycznym zdarzeniu z Piotrem Woźniakiem-Starakiem