Choć zazwyczaj zwraca uwagę na swoje doświadczenia zdrowotne, tym razem skupił uwagę na osobie, która zazwyczaj unika reflektorów - swojej matce, Dorocie Chajzer. Wraz z urodzinowym obchodem dziennikarza, internauci mieli okazję bliżej przyjrzeć się tej enigmatycznej postaci.

Zygmunt Chajzer, ojciec Filipa, to postać niemal legendarnej sławy w polskim dziennikarstwie. Jednak mało kto zna historię, jak poznał swoją przyszłą żonę, Dorotę. To właśnie podczas wyborów miss Lata z Radiem w 1983 roku, podczas audycji prowadzonej przez samego Zygmunta, ich drogi się skrzyżowały.

Młoda Dorota zgłosiła się do konkursu, będąc fanką prezentera, a związek ich rozpoczął się od szalonej historii związanej z pralką, której skutkiem był nieplanowany wyjazd do mieszkania ciotki. Ta historia zaowocowała ślubem i narodzinami dwójki dzieci - Filipa i Weroniki.

Dorota Chajzer zawsze utrzymywała się z dala od mediów, starając się unikać rozgłosu. Jej rzadkie pojawianie się w mediach społecznościowych syna, Filipa, jest wyjątkowe, a on sam zawsze podkreśla, jak ważna jest dla niego rola matki w jego życiu. W rozmowie z "Faktem" dziennikarz wspomniał, że matka zawsze go wspierała, zwłaszcza w trudnych chwilach związanych z walką o zdrowie.

Ostatnio Filip Chajzer świętował swoje 39. urodziny i z tej okazji zdecydował się spędzić czas z rodzicami. Zdjęcie z tego spotkania, opublikowane na Instagramie, wywołało niemałe poruszenie wśród internautów. W szczególności zwrócono uwagę na wyjątkową urodę matki dziennikarza.

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna ukrywał fakt, że był bogaty i dobrze, że to zrobił, ponieważ otworzyło to oczy na jego żonę: "Życie jest pełne niespodzianek"

"Czasami życie jest niesprawiedliwe dla ludzi: mój były prowadzi wspaniałe życie, nie płaci alimentów, a ja z trudem wiążę koniec z końcem"

"Jak tylko odziedziczyłem dom, moja matka zwróciła na mnie uwagę: szkoda, że to wszystko jest dla nieruchomości"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

A jak się ma 39 lat, to się wygląda tak! Na zdjęciu producenci wykonawczy. Chcieli najlepiej, a wyszło, jak wyszło. Made in późny 1984 - napisał dziennikarz.

Internauci jednogłośnie wyrazili zachwyt nad wyglądem matki dziennikarza. W komentarzach nie brakowało komplementów, a niektórzy zauważyli nawet, że Dorota Chajzer przypomina bardziej siostrę Filipa niż jego matkę.

Przepraszam panie Filipie, ale muszę: ma Pan bardzo ładną mamę. Mama piękna. Mama jak siostra - czytamy w komentarzach. 

To zaskakujące spostrzeżenie dotyczące podobieństwa matki do siostry z pewnością przyciągnęło uwagę fanów, którzy zwykle znają tylko postać publiczną samego Filipa Chajzera.

Dorota Chajzer, choć trzyma się z dala od mediów, zyskała teraz uznanie za swój naturalny urok i elegancję, której dowodem jest ogromne zainteresowanie jej osobą po opublikowanym zdjęciu na Instagramie syna.

Pisaliśmy również o: Mój syn zadzwonił do mnie i powiedział, że od teraz jego córka będzie mieszkać w moim mieszkaniu i będę musiała się wyprowadzić

Może zainteresuje: Polski show-biznes w żałobie. Gabriel Seweryn z "Królowych życia" nie żyje

Przypominamy o: Ostatni świadek. Jak kztałtują się losy kelnerki po dramatycznym zdarzeniu z Piotrem Woźniakiem-Starakiem