Gabriel Seweryn, charyzmatyczny projektant mody, niespodziewanie opuścił ten świat w wieku 56 lat. Jego śmierć ogłoszono we wtorek, 28 listopada 2023 roku, a informację tę potwierdziła Ewa Todorov, rzeczniczka Głogowskiego Szpitala Powiatowego.

Znany mieszkańcom Głogowa Seweryn trafił na Szpitalny Oddział Ratunkowy z powodu nagłego bólu w klatce piersiowej.

Pomimo podejmowanych szybkich działań medycznych, ostatecznie doszło do nagłego zatrzymania krążenia, a niestety, podjęte próby reanimacji nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Rzeczniczka szpitala, Ewa Todorov, podkreśliła, że mimo długotrwałych wysiłków nie udało się przywrócić funkcji życiowych projektanta.

Gabriel Seweryn, znany głównie z udziału w programie "Królowe życia", był postacią pełną życia i energii. Jego projektanckie dokonania zdobyły uznanie nie tylko w świecie mody, ale także wśród widzów programu, którzy pokochali jego barwną osobowość i unikalny styl.

Mimo że informacje na temat przyczyny śmierci nie są jeszcze dostępne, śmierć Seweryna wstrząsnęła show-biznesem, pozostawiając jego bliskich, przyjaciół i fanów w szoku.

Popularne wiadomości teraz

"Czasami życie jest niesprawiedliwe dla ludzi: mój były prowadzi wspaniałe życie, nie płaci alimentów, a ja z trudem wiążę koniec z końcem"

"Jak tylko odziedziczyłem dom, moja matka zwróciła na mnie uwagę: szkoda, że to wszystko jest dla nieruchomości"

"Chciałam odpocząć u mojego syna, ale przyjechałam i całe dnie spędzałam sprzątając jego mieszkanie: jak można zrobić to własnej matce"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

[quote author=""]Około godziny 15.30 pacjent został przyjęty na SOR z objawami bólu w klatce piersiowej. Wykonano badania laboratoryjne, podłączono pacjentowi płyny i podano mu leki. Po około dwóch godzinach, kiedy się już wydawało, że będzie lepiej, doszło do nagłego zatrzymania krążenia

Na portalu glogow.naszemiasto.pl można znaleźć wiele wyrazów żalu i smutku pod zdjęciami Gabriela Seweryna. Fanowie wypowiadają się pod nimi, wyrażając ból i niedowierzanie, podkreślając, jak szybko zakończyło się życie tej wyjątkowej osobowości. Komentarze podkreślają jego niepowtarzalność, wolność, z jaką żył, oraz pozostawiają ciepłe słowa pożegnania.

Żegnaj, Gabryś, odpoczywaj w pokoju Gabriel, byłeś kolorowym ptakiem, żyłeś, jak chciałeś, żegnaj Za szybko odszedłeś z tego świata

Te proste, ale głęboko poruszające słowa oddają szok i smutek, który ogarnął społeczność fanów Gabriela Seweryna. Jego odejście pozostawiło w pamięci widzów ślad barwnej postaci, która zawsze emanowała pozytywną energią.

Tragedia śmierci Seweryna zdaje się być tym bardziej dotkliwa, że na razie nieznane są dokładne przyczyny jego nagłego odejścia. Wstrząsający brak informacji na temat przyczyny śmierci pozostawia wiele pytań bez odpowiedzi i budzi troskę wśród tych, którzy go znali i kochali.

Rodzinie i bliskim Gabriela Seweryna składamy wyrazy głębokiego współczucia w obliczu tej ogromnej straty. Jego twórczość i pamięć będą z nami na zawsze, a społeczność show-biznesu będzie tęsknić za jednym z najbardziej wyrazistych uczestników programu "Królowe życia".

Pisaliśmy również o: Mój syn zadzwonił do mnie i powiedział, że od teraz jego córka będzie mieszkać w moim mieszkaniu i będę musiała się wyprowadzić

Może zainteresuje: Moja matka oddała mnie do sierocińca dla nowego mężczyzny i przypomniała sobie o mnie 10 lat później. Nie uwierzycie, czego teraz ode mnie wymaga

Przypominamy o: Ostatni świadek. Jak kztałtują się losy kelnerki po dramatycznym zdarzeniu z Piotrem Woźniakiem-Starakiem