Jednak szybko okazało się, że jego pomysły, choć pełne innowacji, spotkały się z kontrowersjami. Czy decyzje Miszczaka mogą przyczynić się do jego odejścia z Polsatu?

Miszczak rozpoczął od rewolucji w flagowych programach, odsuwając znane twarze. Katarzyna Skrzynecka straciła miejsce w jury "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a Katarzyna Dowbor została usunięta z roli gospodyni w "Nasz Nowy Dom".

Te zmiany spotkały się z negatywnym odbiorem fanów, którzy z niezadowoleniem przyjęli odejście swoich ulubionych postaci.

Dodatkowo, Miszczak postawił na nowe programy, które niestety zakończyły się fiaskiem. "The Real Housewives. Żony Warszawy" i "Temptation Island Polska" zniknęły po jednym sezonie, a program kulinarny "Para do gara.

Ona mówi, on gotuje" został zdjęty z TV4. Te decyzje spowodowały spadek oglądalności, co nie było oczekiwanym rezultatem.

Popularne wiadomości teraz

"Dzień po dniu wracam do domu i widzę moją żonę leżącą z telefonem, zmęczyło mnie to i postanowiłem działać"

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

Czarne chmury gromadzą się nad Edwardem Miszczakiem, a plotki o jego odejściu stają się coraz bardziej donośne. Portal shownews.pl sugeruje, że Miszczak został odsunięty od tworzenia wiosennej ramówki, a pozostał jedynie jako "konsultant". Co więcej, praca dyrektora Polsatu ma być teraz kontrolowana przez nadzorczynię Justynę Kulkę.

Edward Miszczak traci wpływy i możliwość wyboru nowych twarzy stacji. Został odsunięty od tworzenia ramówki wiosennej. Jest tylko konsultantem. Ale wiadomo, Polsat milczy. Oficjalnie niby ciągle rządzi Miszczak, ale w praktyce ramówkę przygotowują Katarzyna Wajda i Stanisław Janowski - twierdzi informator shownews.pl.

Miszczak, choć odnajdywał się w TVN, zdaje się nie rozumieć potrzeb widzów Polsatu. Jego decyzje nie trafiają w gusta fanów, którzy są przyzwyczajeni do sprawdzonych twarzy i znanych formatów. Czy jego przyszłość w Polsacie jest zagrożona?

Miszczak czuł widzów TVN, ale nie zrozumiał tych Polsatu. Oni byli przyzwyczajeni do swoich, do sprawdzonych twarzy a nagle stare gwiazdy zaczęły znikać. Nowe programy były dla większości nie do przyjęcia. Teraz jest pomysł, aby przekonać ich do powrotu - informuje “Show News”.

Pomysły Miszczaka nie zdają egzaminu, nawet planowana śniadaniówka nie dojdzie do skutku. Polsat chce teraz skupić się na platformach internetowych, a ludzie pokroju Edwarda mogą być nieprzystosowani do nowych trendów.

Czy Miszczak przetrwa w Polsacie do lata, czy może jego czas już minął? Wszystko wskazuje na to, że dyrektor stacji musi szukać nowych rozwiązań, aby przekonać widzów do powrotu i odwrócić negatywne skutki swoich decyzji.

Pisaliśmy również o: Matka nie wierzyła swojemu synowi, ale potem zaczęła go szanować jako prawdziwego mężczyznę

Może zainteresuje: Z nastolatki w domu Wielkiego Brata do babci. Nowe życie Karoliny z 'Big Brothera'"

Przypominamy o: Syn uciekł z domu, ponieważ wstydził się wad swojej matki. Dopiero gdy odeszła, chłopiec poznał prawdę o swojej matce i był załamany