Tymczasem Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zabierali nas w muzyczną podróż podczas świątecznego koncertu w USA.

Jednak to, co miało być radosnym wydarzeniem, stało się tematem gorącej dyskusji po nieoczekiwanym komentarzu Dominiki.

Wraz z uroczym zdjęciem, na którym Marcin Hakiel prezentuje się w opasce renifera, Dominika postanowiła skomentować, nie pozostawiając nikogo obojętnym. Jej słowa o "rogach" wywołały mieszane uczucia wśród internautów. Czy to tylko dowcipna aluzja czy może coś więcej?

Kochanie, ode mnie tylko takie rogi, innych nie będzie. P.S. należy nam się medal za ten weekend i Oscar i Grammy też. Kocham

Popularne wiadomości teraz

"Jak tylko odziedziczyłem dom, moja matka zwróciła na mnie uwagę: szkoda, że to wszystko jest dla nieruchomości"

"Chciałam odpocząć u mojego syna, ale przyjechałam i całe dnie spędzałam sprzątając jego mieszkanie: jak można zrobić to własnej matce"

"Mój mąż i ja planowaliśmy osiedlić lokatorów w naszym mieszkaniu: przyjazd jego siostrzenicy wszystko zrujnował: powinna była za to zapłacić"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

Dominika nie tylko zwróciła uwagę na renifrowe akcenty, ale także stwierdziła, że zasługują na medal, a nawet na Oscar i Grammy za spędzony razem weekend. Czy ta deklaracja to zaledwie wyraz szczęścia czy może zwiastun kolejnych, większych kroków w związku?

Rogi już były... teraz już będzie tylko lepiej napisała wprost jedna z internautek

No i super przy drugiej partnerce ożywiony jesteś, Wesołych Świąt. Wspaniale jest patrzeć na szczęśliwych, zakochanych ludzi, dodali inni.

Nie wszyscy fanowie byli zachwyceni komentarzem Dominiki. Jednak inni dostrzegli w nim pozytywny kontekst po trudnym okresie rozstania Marcina Hakiela. Czy para zdecyduje się na kolejny, bardziej zobowiązujący krok?

Internauci zauważają, że przy Dominice Marcin Hakiel emanuje pozytywną energią i uśmiechem. Czy ta nowa miłość przetrwa próbę czasu, a może nawet doprowadzi do zaręczyn?

Pisaliśmy również o: Dramat w rodzinie Tomasza Karolaka. Życie aktora zostało podzielone na "przed" i "po". "Dziecko po prostu walczy"

Może zainteresuje: Długo oczekiwane wieści o Stanie Borysie przed świętami Bożego Narodzenia zdziałały cud. Fani nie mogą w to uwierzyć

Przypominamy o: Z życia wzięte. Nastoletnia dziewczyna została matką, co zaskoczyło jej rodzinę. "Przez miesiąc narodziny dziecka trzymałam w tajemnicy"