Aktorka, znana m.in. z roli jurorki w programie "Tańca z gwiazdami", postanowiła ujawnić, jak naprawdę wygląda jej codzienność. Oto prawda, którą sama Beata Tyszkiewicz podzieliła się na łamach "Newsweeka".

Przez pewien czas informacje na temat Beaty Tyszkiewicz docierały do mediów głównie za pośrednictwem jej córki i przyjaciół. Doniesienia o jej stanie zdrowia i samotności budziły troskę wśród fanów. Jednak teraz sama aktorka zdecydowała się powiedzieć, jak wygląda jej obecne życie.

Beata Tyszkiewicz przyznała, że zdecydowała się na zmiany w swoim życiu z powodów zdrowotnych oraz osobistych. Wyjaśniła, że w jej wieku zmienia się styl życia, a to wpływa na charakter domu. Aktorka, chociaż docenia zainteresowanie mediów, nie chce rozczarować swoich bliskich, dlatego podjęła decyzję o ograniczeniu swojej aktywności zawodowej i medialnej.

„W moim wieku z różnych względów, po części zdrowotnych, zmienia się styl życia, a w związku z tym charakter domu. Nie chciałabym obarczać nawet bliskich przyjaciół pewnym rozczarowaniem” – wyznała Beata Tyszkiewicz.

Brak udziału w mediach sprawił również, że brak jest wspólnych projektów, które byłyby naturalnym tematem rozmów. Mimo to, aktorka przekazała serdeczne pozdrowienia dla wszystkich swoich przyjaciół, jednocześnie podkreślając, że myśli o nich często i ciepło.

Popularne wiadomości teraz

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

"Gdybym miała wybór, w ogóle nie wpuszczałabym teściowej do domu. A tego, co robi, kiedy nas odwiedza, nie mogę już znieść"

"Pewnego wieczoru podsłuchałam rozmowę między teściową a mężem. I wtedy zdałam sobie sprawę z tego, co się dzieje: teściowa nie dobiera słów"

Czy Beata Tyszkiewicz powróci na scenę mediową? Aktualne komentarze aktorki rzucają nowe światło na doniesienia o jej ewentualnym udziale w nowym filmie. Czas pokaże, czy ikona polskiego kina zdecyduje się na powrót do szklanego ekranu, czy też życie prywatne będzie dla niej priorytetem w kolejnych etapach życia.

Pisaliśmy również o: Allan Krupa pokazuje światu swoją miłość. Z nową dziewczyną na ekskluzywnej imprezie. "Miłość kwitnie"

Może zainteresuje: Stylowa rewolucja: 64-letnia Grażyna Torbicka zaskakuje suknią z wyjątkowym wycięciem. "Działanie drogich specyfików"

Przypominamy o: Z życia wzięte."Przypadkowo dowiedziałam się, że jestem adoptowaną córką, ale prawdziwe piekło zaczęło się po rozmowie z rodzicami"