Para, znana z przeboju "Miłość w Zakopanem", już szykuje się do sylwestrowego show, zaskakując nie tylko swoim talentem, ale również przepychowymi stylizacjami. Odkrywamy, jak dużo kosztują ich ubrania i jak para radzi sobie z finansami.

Sylwester w Zakopanem to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń na zakończenie roku, a Sławomir z Kajrą doskonale zdają sobie sprawę, że publiczność oczekuje od nich czegoś wyjątkowego.

Informator Super Expressu ujawnił, że sama Kajra wydała już około 30 tysięcy złotych na sylwestrowe ubrania i buty, co wywołało niemałe zainteresowanie mediów. Na pytanie o tę kwotę, Kajra jedynie tajemniczo się uśmiechnęła, sugerując, że nie zawsze wszystko jest do końca jawne.

Cóż to za informator? — uśmiecha się tajemniczo Kajra.

Już rozumiem te ubytki na karcie – dodaje śmiejąc się Sławomir

Popularne wiadomości teraz

"Moja córka powiedziała mi o swojej trzeciej ciąży i wprowadziła się do mojego mieszkania. Moje życie już nigdy nie będzie takie samo"

"Pewnego dnia otrzymałem telefon, który zmienił moje życie, była to córka znajomego: powiedziała, że nie żyje"

"Kiedy zaszłam w ciążę, mój mąż nie chciał nic słyszeć o dziecku. Teraz mieszkam z dzieckiem u rodziców i chodzę do niego"

"Chcę iść do mojej kochanki, ale jeśli zostawię żonę, zostanę z niczym"

Sławomir również zauważył, że czasami jego stroje mogą być droższe, ale zaznaczył, że to wyjątkowa noc i warto zainwestować w ubrania sceniczne. Jego sylwestrowe kostiumy estradowe, szyte przez zaprzyjaźnionych krawców, służą mu nawet przez kolejne miesiące, co podkreśla artystyczny stosunek do każdego detalu.

Interesujące jest również, że para artystyczna nie bierze finansów zbyt poważnie, szczególnie jeśli chodzi o zakupy i przygotowania do sylwestrowej nocy. Sławomir z uśmiechem zaznacza, że nigdy nie wylicza żonie pieniędzy, zwłaszcza na sylwestrowe stroje, podkreślając, że kasą rządzą razem.

Kasą rządzimy razem. Jest taka ilość, że możemy spokojnie rządzić we dwoje.

To właśnie ta zgrana para nie tylko zdobywa serca publiczności swoim artystycznym talentem, ale także pokazuje, że sylwestrowe przygotowania mogą być równie imponujące, co same występy. Wielkimi krokami zbliża się sylwester, a my nie możemy się doczekać, co para przygotuje na scenie i jak zachwyci nas swoimi niebanalnymi stylizacjami.

Pisaliśmy również o: Po wielu badaniach mężowi powiedziano, że nigdy nie będzie mógł mieć dzieci. Adoptowaliśmy więc Annę, nie wiedząc, jaka niespodzianka nas czeka

Może zainteresuje: Kiedy Andrzej poprosił Martę o pieniądze na zakup samochodu, miała złe przeczucia. Później wszystko się ułożyło

Przypominamy o: Po 20 latach spokojnego życia mój mąż powiedział, że mnie opuszcza. Wróżka powiedziała mi, że wkrótce wróci, ale nie wiem, czy w to wierzyć