Przez 35 lat małżeństwa artysta nie tylko cieszy się udanym życiem zawodowym, lecz przede wszystkim doświadcza szczęścia w życiu prywatnym. Z tej okazji postanowił uczcić swoją ukochaną niezwykłym prezentem, który może sprawić, że Danuta stanie się gwiazdą na własnej scenie.

Zenon Martyniuk, lider zespołu Akcent, z powodzeniem podbija serca słuchaczy od wielu lat, serwując im hity, które poruszają do tańca i radosnej zabawy. Jego koncerty przyciągają tłumy, a oryginalny głos sprawia, że jest niezapomnianym wykonawcą w światku muzyki disco polo.

Jednak oprócz świetnego życia zawodowego, Zenek Martyniuk cieszy się także udanym życiem rodzinny. 35 lat małżeństwa z ukochaną Danutą to zaszczyt, który nie wielu może pochwalić się w świecie show-biznesu. Para ma również syna, Daniela, który ostatnio przypomniał mediom o swojej obecności.

Danuta Martyniuk przez wiele lat pracowała jako pielęgniarka onkologiczna, ale z czasem postanowiła zmienić nie tylko kierunek swojej kariery, ale również swój wygląd. Przyznała, że praca pielęgniarki była trudna, a cierpienie pacjentów wpływało negatywnie na jej psychikę. To doświadczenie skłoniło ją do docenienia zdrowia rodziny i życia.

Zmiana diety, aktywność fizyczna, oraz decyzja o poddaniu się zabiegom kosmetycznym i chirurgii plastycznej przyniosły widoczne rezultaty. Danuta nie tylko odmłodzonej sylwetki, ale i odzyskała pewność siebie.

Popularne wiadomości teraz

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

"Nawet nie rozpakowuję prezentów mojej teściowej, bo i tak zabierze je dla siebie: to dziwne, ale przyzwyczaiłam się do tego"

"Gdybym miała wybór, w ogóle nie wpuszczałabym teściowej do domu. A tego, co robi, kiedy nas odwiedza, nie mogę już znieść"

Zetknęłam się z cierpieniem ludzi. Uświadomiłam sobie to, że trzeba cieszyć się tym, że ma się zdrową rodzinę, bo naprawdę dużo tragedii widziałam. Umierały mamy małych dzieci. Ta pielęgniarka, widząc to, czuje takie wypalenie zawodowe, to siada po prostu na psychice - mówiła w rozmowie z “Pomponikiem”.

Zenek Martyniuk, zawsze podkreślający ważność swojej żony, postanowił uczcić 35. rocznicę ślubu w wyjątkowy sposób. Namówił Danutę do współpracy przy nowym projekcie muzycznym, który ujrzy światło dzienne w lutym. Drugi teledysk, zatytułowany "Będę zawsze tam, gdzie Ty", ma być prezentem dla żony i ukaże się dokładnie w czasie rocznicy ślubu.

"Drugi teledysk ukaże się w tym, na moją i Danusi 35. rocznicę ślubu. Piosenka ma tytuł 'Będę zawsze tam, gdzie Ty'. Po raz pierwszy udało mi się namówić żonę do wystąpienia w klipie. Nakręciliśmy go w Chicago" - zdradził Zenek Martyniuk.

To romantyczne święto miłości i wspólnego życia, uświetnione przez artystyczną kolaborację, zapowiada się jako wyjątkowy moment zarówno dla pary Martyniuków, jak i dla fanów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne dzieła swojego ulubionego artysty.

Pisaliśmy również o: Każdego miesiąca, pierwszego dnia miesiąca, przez 10 lat kobieta wyjeżdżała w podróż służbową. Jej mąż podążał za nią, aby dowiedzieć się prawdy

Może zainteresuje: Ojciec gwałtownie zatrzymał samochód i wyrzucił syna na drogę. Łzy matki nie powstrzymały mężczyzny. I wtedy stało się coś nieoczekiwanego

Przypominamy o: Krzysztof wrócił do domu w środku nocy, a jego żona załamała się i spakowała swoje rzeczy. W progu spotkała ją teściowa i Anna zaniemówiła