Miniony rok był dla niej pełen przełomów i sukcesów, a nadchodzący rok już teraz zapowiada się równie obiecująco. Co sprawiło, że tegoroczne urodziny pozostaną w pamięci na długo?

Poprzedni rok, 2023, był niezwykle wyjątkowy dla Roksany Węgiel. Osiągnęła pełnoletność, zaręczyła się i odniosła liczne sukcesy zawodowe. Teraz, z okazji swoich 19. urodzin, postanowiła celebrować ten wyjątkowy dzień w towarzystwie narzeczonego w malowniczym Omanie, odchodząc od zimowej aury Polski.

Fani mieli okazję niedawno podziwiać Roksę podczas sylwestrowego koncertu w Zakopanem, a teraz śledzą jej egzotyczny wyjazd do Omanu. Węgiel zachwyciła swoim wyglądem podczas urodzinowej kolacji, prezentując się w ognistej kreacji, ale to nie jedyna radosna nowina, jaką zdecydowała się przekazać światu.

Tradycją staje się już fakt, że Roksana korzysta z okazji urodzin do ogłaszania pozytywnych wieści. W ubiegłym roku podzieliła się informacją o związku z Kevinem Mglejem. Tym razem nie inaczej – artystka podzieliła się zarówno radosnymi wieściami, jak i marzeniami na nadchodzący rok.

W wywiadzie z RMF FM Roksana Węgiel zdradziła, że jednym z jej życiowych marzeń jest ślub, natomiast w planach zawodowych widnieje trasa koncertowa. Artystka z uśmiechem mówi o swoich priorytetach i o tym, co zamierza osiągnąć zarówno na płaszczyźnie osobistej, jak i zawodowej.

Popularne wiadomości teraz

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

"Wierzyłam, że mój syn jest prawdziwym mężczyzną. Ale pewna notatka od mojej synowej otworzyła mi oczy na prawdę: co on sobie pozwala robić"

"Pewnego wieczoru podsłuchałam rozmowę między teściową a mężem. I wtedy zdałam sobie sprawę z tego, co się dzieje: teściowa nie dobiera słów"

Świętowanie urodzin Roksany Węgiel w Omanie również nie przeszło bez uwagi. Młoda para postanowiła spędzić ten wyjątkowy dzień w romantyczny sposób – masaż, kolacja i spacer po plaży były elementami spersonalizowanego programu. Kevin Mglej zadbał o każdy detal, tworząc bajkowy klimat ich wspólnego pobytu.

Jeśli chodzi o prywatne (marzenia - przyp. red.), to na pewno ślub, a jeśli chodzi o zawodowe, to trasa koncertowa

Węgiel nie zapomniała także podziękować fanom za liczne życzenia i ciepłe słowa. Urodzinowy czas spędza w doskonałym nastroju, co można dostrzec na udostępnionych przez nią zdjęciach z gorącego Omanu.

Dla Roksany Węgiel i jej ukochanego życzymy dalszego wspaniałego pobytu w Omanie oraz już nie możemy doczekać się jej nadchodzącej trasy koncertowej. A Wy, planujecie wziąć udział w jednym z jej koncertów? Śledźcie dalsze wieści od tej utalentowanej artystki!