Michał "Sobota" Sobolewski to jest znany polski raper, który urodził się 25 lutego w polskim miasteczku Szczecin. Zaczynając od lat 90 otrzymał swoją wielką popularność. Jego znane hity, takie jak: Przepraszam, Kiedy świat się zawali i inne.  

Wojciech i Marina Szczęśni zagrożeni koronawirusem. Czy zostaną podani kwarantannie?

Popularne wiadomości teraz

„W ciąży jesteś?”: Zaokrąglony brzuszek 15-letniej Viki Gabor wywołał lawinę komentarzy

Dominika Gwit wybrała się na spacer z synem, ale jeden element przykuł jej uwagę: "Jakiś mistrz drugiego planu musi być"

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

Paulina Smaszcz składa życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu. W pozdrowieniach nie pominięto Kasi Cichopek, z którą dziennikarz się spotyka

13 marca w momencie, kiedy wszyscy siedzą w domu z powodu kwarantanny, Michał Sobolewski postanowił wziąć ślub. Jego wybranką jest Niéllé Diarra. Para postanowiła przeprowadzić ceremonię w otoczeniu swoich najbliższych ludzi. Panna młoda nie miała białej sukienki, a była ubrana w czarny garnitur. Tak jak był ubrany i sam raper. 

Pobraliśmy się! przybiliśmy to 13 Marca już nie ma odwrotu ha ha! Wszystko zrobiliśmy po swojemu jak widać nie było łatwo ale udało się nam razem to zrobić mój @chytry_l.i.s.e.k - napisał Sobota na swoim Instagram.

Bukiet za milion dolarów: 5 najpiękniejszych i najrzadszych kwiatów na świecie

Na zdjęciach widzimy, jakim szczęśliwym jest Sobota. Nawet pandemia nie w stanie zepsuć mu najsłodszy dzień w jego życiu, a właśnie ślub ze swoją kochaną osobą.

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak modelka Klaudia El Dursi nie może wrócić do Polski. Ze względu na szybko rozpowszechniający się teraz koronawirus, polski rząd postanowił zamknąć wszystkie granice z i do Polski. Oficjalnie w kraju ogłoszona kwarantanna. Wszyscy w tym momencie siedzą w domu ze swoją rodziną i czekają, aż ta straszna sytuacja się skończy. Więcej na ten temat czytaj tutaj

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com