Agnieszka Chylińska jest jedną ze znanych polskich piosenkarek, która nie przestaje korzystać ze swojej popularności. Dodatkowo jest pisarką, napisała dzicięcą powieść  „Giler, trampolina i reszta świata” i matką trojkę wspaniałych dzieci.

Blanka Lipińska i Baron pokazali, jak spędzają kwarantannę. Widać, że nie jest u nich nudno

Popularne wiadomości teraz

Młodsza o 40 lat żona Marka Kondrata postawiła na swoim. Czarne chmury nad małżeństwem aktora

Smaszcz udostępniła nieprzyzwoite wideo ze swoim partnerem prosto z łóżka. Dziennikarka idzie na całość

Nowe fakty dotyczące związku Karpiela-Bułecki z Krupińską zaskoczą wszystkich:

Czy żona Edwarda Cieślaka jest w ciąży? Suknia Anny Cieślak mówi sama za siebie

Podczas epidemii koronawirusu, Agnieszka Chylińska, jak i większość polskich gwiazd pozostaje w domu. Stara się ona nie wychodzić na ulicę i nie kontaktować się innymi ludźmi. Ale nie traci czasu, a spędza jego ze swoimi dzieciakami. Tak, ostatnio zamieściła na swoim Instagram cudowny filmik, który nagrała razem ze swoją córką. Razem one w śmiesznych ubraniach siedzą razem i czytają książkę napisaną przez samą Agnieszkę Chylińską. 

Niesamowita przyjaźn pomiędzy dziewczynką a kaczką

View this post on Instagram

Czyta Autorka :) #zeziaigiler Ciąg dalszy na Facebooku

A post shared by Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska) on

Tym sposobem piosenkarka pokazała, że nie warto nudzić się podczas kwarantanny. Można wymyśleć sobie kilkanaście dobrych sposobów, jak z korzyścią, a może nawet z humorem, przecierpieć ten trudny dla nasz wszystkich czas. 

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała nagi brzuch i wypowiedziała się z powodu koronawirusa. Małgorzata Rozenek-Majdan jest w trzeciej ciąży. Na świat musi pojawić się synek, pierwsze wspólne dziecko dla Małgorzaty i Radosława i zarazem trzeci maluch dla samej prezenterki. Planowany termin porodu na czerwiec, jednak z tą sytuacją, która dzieje się teraz, a właśnie straszna epidemia koronawirusa, polska prezenterka nie może znaleźć sobie miejsca i bardzo się denerwuje z tego powodu. O tym czytaj tutaj

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com