Andrzej Grabowski znany jest w Polsce między innymi ze swojej słynnej roli Ferdynarda Kiepskiego w serialu "Świat według Kiepskich". Ostatnio mogliśmy go zobaczyć w programie Taniec z gwiazdami, gdzie od 2014 roku Grabowski jest jurorem. Większość zauważyła go niesamowitą metamorfozę. Aktor schudł na 42 kg. Co ze sobą zrobił?

Andrzej Grabowski polski aktor

Kasia Cichopek pozuje na balkonie. Jest tak pięknie urządzony, że można jej pozazdrościć

Okazuje się, że Andrzej Grabowski przeżył operację na zmniejszenie swojego żołądka. Po tym, jak jeszcze w 2017 roku było zrobiono mu operację wszczepienia endoprotezy bioder. Wtedy powiedzano mu o tym, aby rzucił swoją wagę, to było niezbędne dla jego zdrowia. Na początku gwiazdor próbował zrobić to samodzielnie, ale nie do końca było wszystko dobrze. Wtedy zdecydował się na operację, która zmniejszyła by jego żołądek. 

Andrzej Grabowksi przeżył operację

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż zostawił mnie dla młodej dziewczyny, mówiąc następujące słowa". "Przy niej czuję się jak mężczyzna, głowa rodziny"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

Powalająca metamorfoza fryzjerska. Dziewczyna z szarej myszki zamieniła się w prawdziwą petardę

Teraz to już nie jadam kolacji. Jadam znacznie mniej, niż jadałem. Byłem właśnie na obiedzie, zjadłem pizzę i tyle. Dawniej jeszcze oprócz pizzy zamawiałem kalmary, deser. Potrafię już powiedzieć sobie „nie”. Tak mi się przynajmniej wydaje - powiedział aktor do Super Express. 

I teraz naprawde wygląda perfekcyjnie!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com