Chyba nie ma osoby w naszym kraju, która by nie znała tego serialu. Był  to prawdziwy hit początku lat dwutysięcznych. 

Popularna opera mydlana opowiadała historię bogatej rodziny Forrester'ów, a fabuła kręciła się wokół intryg i zdrad, nad którymi aż trudno było nadążyć. Serial miał także wiele wątków bardzo surrealistycznych takich jak: powracające postacie, które uważano za nieżyjące, wielokrotne związki osób połączonych więzami rodzinnymi czy na przykład walka córki i matki o jednego partnera. 

Trudno uwierzyć, ale emisja pierwszego odcinka serialu miała miejsce aż 33 lata temu! Mimo tego, że produkcja została ściągnięta w Polsce w 2015 roku, zyskał on miano najdłużej emitowanego serialu w Polsce!

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

I niech Was nie zmyli koniec serialu w naszym kraju - w Ameryce serial wciąż ma się dobrze i produkowane są tam nowe odcinki, choć obsada nieco już uległa zmianie.

Pamiętacie Alinę z „Miodowych lat”? Agnieszka Pilaszewska przeszła wielką metamorfozę

Ridge, Brooke i Taylor - jak wyglądają dziś?

Ten trójkąt miłosny śledził cały świat. Do dziś trudno zrozumieć, co twórcy serialu mieli na myśli prowadząc wątki tych bohaterów między innymi do 7-krotnego ślubu Ridge'a i Brooke, czy porwania Taylor, udawania jej pogrzebu, a następnie wskrzeszenia jej.

Jednak mimo tylu perturbacji jakie aktorzy przeżyli w serialu, dziś mają się dobrze. 

Kobieta, która nie mogła zapanować nad swoimi włosami przeszła przemianę. Teraz, wygląda obłędnie

Brokke, czyli tak naprawdę Kathrine Kelly ma 59 lat i wygląda naprawdę bardzo ładnie jak na swój wiek.

Ridge, czyli tak naprawdę Ronn Moss, który odszedł z serialu w 2012 roku ma dziś 67 lat i wygląda na zadowolonego z życia. Aktor już trochę osiwiał, ale bujna fryzura nadal jest!

Taylor, czyli tak naprawdę Hunter Tylo. Ma 58 lat, jednak widać, że aktorka nie pogodziła się z upływającym czasem. Liczne operacje plastyczne sprawiły, że dziś nie przypomina samej siebie.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com