Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła! O tym już wie każdy Polak. 10 czerwca o godzinie 6:35 na świat przyszedło pierwsze dziecko Radosława Majdana, na które czekał on z wielką nieciepliwością. Wcześniej para długo się starała o dziecko, aż w końcu skorzystała się z metody in vitro. 

Pierwsze zdjęcie synka Henryka opublikował sam szczęśliwy Radosław Majdan. Na jego Instagram pojawił sie wpis, gdzie widać, że szczęście gwiazdy nie ma granic.

To najszczęśliwszy dzień mojego życia😍😍😍dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek❤️ Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny💪 3900 kg / 58 cm 👍 snuje już co do Niego plany😉 treningowe😂 Przed Wami HENIO - napisał Radosław Majdan. 

Z okazji narodzin dziecka Majdan postanowił organizować imprezę, na którą zaprosił swoich znanych kolegów z show-biznesu, między innymi: były piłkarz Tomasz Iwan, tancerz Rafał Maserak, menedżer piłkarski Cezary Kucharski i shef Robert Sowa.

Zdrowie Henia - napisał choreograf Maserak, który w marcu powitał na świecie swojego syna.

Cesary Kucharski tez zamieścił wpis a swoim Twitterze. 

Tradycja pępkowego zachowana. Za zdrowie Henia, synka Radka wielokrotnie toast wzniesiony. A ze szczęśliwym Tatą umówiliśmy się, że za kilkanaście lat pogadamy o karierze młodego Majdana - czytamy.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com