Za dwa miesięcy mine rok, jak Agnieszka Woźniak-Starak stała wdową. W sierpniu 2019 roku straciła swojego kochanego męża Piotra Woźniaka. Zginął na jeziorze Kisajno k. Giżycka na Mazurach, po tym, jak w nocy wypadł do wody z motorówki. Po pięciodniowych poszukiwaniach, 22 sierpnia znaleziono jego zwłoki w jeziorze.  

Anna Skura przeżywa ciężkie momenty w życiu. Straciła swojego kochanego ojca

Agnieszka Woźniak-Starak po tym, przez długi czas znajdowała się w wielkiej żalobie. Prawie z nikim nie komunikowała się, nie pojawiała się publicznie i nawet nie pracowała. Tylko za jakiś czas dziennikarka wróciła do swojej pracy. Teraz prowadzi audycję Life Balance dla Newonce.radio.

Niezadługo będzie rok, jak nie ma z nami Piotra Woźniaka. I Agnieszka juz wie, jak spędzie ten dzień. Dziennikarka planuje wyjechać do inego kraju.

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się zdjęciami z planu. Czas na pracę!

Aga bardzo chciałaby w te wakacje odwiedzić Julkę i jej męża w Szwajcarii, gdzie mieszkają na co dzień. One od początku znajomości złapały niesamowitą nić porozumienia i do dziś mają bardzo dobry kontakt. W te wakacje będzie pierwsza rocznica śmierci Piotra, więc to spotkanie dla obu jest ważne" - powiedziała "Faktowi" osoba z otoczenia rodziny Staraków.

Oczywiście jest dla niej ważne to, aby w ten dzień prezenterka miała obok siebie swoich bliskich osób. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com