Od ponad 20 lat mieszka w swojej willi w Szwajcarii, cieszy się rodzinnym szczęściem i wychodzi na scenę tylko dla własnej przyjemności. Ale nie zawsze tak było - zdarzało się, że życie wydawało jej się koszmarem. Co sprawiło, że Tina Turner chciała skończyć życie samobójstwem.

Marcelina Zawadzka pokazała sie bez makijażu

Prawdziwe imię Tiny Turner to Anna May Bullock. Urodziła się w prowincjonalnym mieście Natbush w stanie Tennessee w prostej rodzinie. Kiedy Anna miała 10 lat, jej rodzice rozwiedli się. Pewnego dnia jej matka pojechała do St. Louis, aby odwiedzić krewnych, a następnie powiedziała, że ​​spotkała tam innego mężczyznę i nie zamierza wracać do swojej rodziny.  Po śmierci babci Anna i jej siostra przeprowadziły się do matki w St. Louis. Siostry często uczestniczyły w imprezach muzycznych i na jednej z nich w klubie na Manhattanie spotkały się z liderem zespołu bluesowego Kings of Rhythm, Ike Turner. Od tego czasu Anna zaczęła regularnie występować na swoich koncertach. Kiedyś wzięła mikrofon do ręki i pokazała jak ona umie śpiewać.

Tina Terner

Początkowo Anna miała romans z saksofonistą Raymondem Hillem, ale zakończyła się natychmiast po narodzinach ich syna Craiga. Kolejny Ike Turner, z którym była od 1962 do 1978 roku znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie.

Popularne wiadomości teraz

Horoskop miłosny: Jak zdobyć serce mężczyzny, znając jego znak zodiaku

Dzieci o jasnym i nietypowym wyglądzie. Ich piękno jest godne podziwu

Polskie piękności, które podbiły serca milionów widzów

Miesiąc urodzenia kobiety zdradza tajemnicę jej charakteru

"Gdy poprosił, bym za niego wyszła, to nie bez powodu. Musiałam powiedzieć 'tak', bo inaczej zaczęłaby się między nami wojna. Zostałam zmuszona do małżeństwa".

On zmusiał ją do pracy przez całą dobę. Piosenkarka znalazła się na skraju rozpaczy i podjęła próbę samobójczą. Na szczęście została uratowana.

Piosenkarka Tina Terner

Ostatecznie związek pary zakończył się w lipcu 1976 roku. Ike Turner zmarł w 2007 roku.

Ewa Minge szczerze o swoich operacjach i zabiegów kosmetycznych

Drugim nieprzyjemnym momentem w jej życiu było samobójstwo syna Craiga. Który zastrzelił się w swoim domu w lipcu 2018 roku. Na razie nie wiadomo, z jakich przyczyn on to zrobił. 

W 2013 roku Tina wyszła za mąż za producenta Erwina Bacha. 

"Wiem, że ludzie oczekują ode mnie kilku kroków, ale dla mnie kariera muzyczna przestała być najważniejszą rzeczą w życiu. Zrobiłem dużo i zatrzymałem się na czas. Nie ograniczam się, jestem zdrowa i szczęśliwa w małżeństwie, robię wszystko, aby moja rodzina czuła się dobrze. Moim celem jest przekazywanie ludziom prawdy i udzielanie jak największej pomocy. To najlepsze, co mogę teraz zrobić".

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com