Małgorzata i Jacek Rozenek byli małżeństwem przez dziesięć lat. Wspólnie doczekali się dwóch synów: Stanisława i Tadeusza. Ich związek z pozoru wyglądał na bardzo udany, jednak odnosiło się wrażenie, że Małgosia w tym duecie zdecydowanie grała drugie, a nie pierwsze skrzypce, co po latach zaczęło jej przeszkadzać.

Jej los zmienił się wraz z emisją programu Perfekcyjna Pani Domu, którego Małgosia została gospodynią dzięki wygranemu castingowi. Od tego czasu image Małgosi zmienił się o 180 stopni, a jej kariera nabrała rozpędu. Jednocześnie jej małżeństwo przeżyło kryzys, co skończyło się rozwodem w 2013 roku.

Była serialową córką Zosi i Kuby w Leśnej Górze. Jak dziś wygląda Julka z „Na dobre i na złe”?

W 2016 roku Małgorzata Rozenek wzięła ponownie ślub wychodząc za Radosława Majdana. Od tego czasu ma więc wszystko: dobrze płatną pracę, karierę i rodzinę.

Życie Jacka Rozenka od czasu rozstania nie jest jednak już tak idealne. Przede wszystkim udar, który przeszedł aktor sprawił, że stracił on płynność finansową. Aktor, który nie gra i nie ma innego źródła dochodu - nie zarabia. Nawet dość sprawny powrót do zdrowia artysty nie polepszył jego materialnej sytuacji, bowiem przez epidemię koronawirusa praca aktorów była zawieszona.

Popularne wiadomości teraz

Firma sprzątająca posprzątała jego dom. Efekt wprawia w osłupienie

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

TOP10 nietypowych miejsc na wakacje w Polsce. Jest tam pięknie i spokojnie

Heniu Majdan to wykapany tata. Porównanie zdjęć obu panów to dowód ostateczny

Małgosia postanowiła więc, że nieco wesprze swojego byłego męża. Zaproponowała, że w tej trudnej sytuacji pozwoli mu płacić takie alimenty na synów, na jakie go stać, o czym opowiedział przyjaciel rodziny w rozmowie z Na Żywo.

Trzeba przyznać, że Małgorzata wykazała się naprawdę godną postawą, prawda?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com