Anna Mucha jest znaną polską aktorką. Swoją wielką popularność zdobyła dzięki serialu "M jak miłość". Ostatnio o Annie Muchy stało zbyt głośno w polskich mediach, wszystko krąży się wokół jej prywatnego życia. Celebrytka zaczęła się spotykać z polskim aktorem Kubą Wonsą. Po tym, jak paparazzi ich razem złapali na współnej randce, wszyscy dowiedzieli się, kto właśnie stał wybrankiem Anny Muchy. 

Małgosia Foremniak na tajemniczej przejażdżce ulicami stolicy

View this post on Instagram

Because I’m happy 💋 #happy

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on

Popularne wiadomości teraz

Zobacz, co się stało z aktorami najsłynniejszego serialu telewizyjnego w Polsce „M jak miłość”

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

Maryla Rodowicz skarży się na brak pieniędzy: "Trzeba zaciskać pasa jak nigdy"

Mucha od niedawna postanowiła wybrać się do swojego ulubionego miejsca, a właśnie do kochanego teatru. Gwiazda przestrzegała wszystkie zasady w czasach epidemii, w sali znajdowała się w maseczce. 

Wczoraj byłam w teatrze. Co prawda tym razem w charakterze widza, ale cóż to była za przyjemność, radość i emocje! I publiczność dopisała, było cudownie! I już się nie mogę doczekać, aż sama wrócę na deski i będę mogła Was bawić. Pamiętajcie, wracamy od września (mam nadzieję na 100%!) z "Pikantnymi" i "Przygodą z ogrodnikiem", a ja szykuję dla Was kolejne niespodzianki i sama nie mogę się już doczekać. Trzymajcie kciuki -napisała Anna Mucha na swoim Instagram.

I jak by coś kryminalnego nie ma na takim zdjęciu. Piękna Mucha w maseczce i jej ukochany teatr. Natomiast niektórzy byli bardzo wciekli. Widzimy sporo negatywnych komentarzy:

Co za egoizm. Z takim podejściem to świństwo w życiu się nie skończy. Gratuluję podejścia. Co tam, że rodzice umrą, ja kocham teatr!

Widzę, że dystans zachowany... Głowa przy głowie.

Jeżeli tak wygląda przyjemność, to ja podziękuję za taki teatr...

Wy też myślicie, że Mucha popełniła błąd, wybierając się do teatru?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com